Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-10-04, 05:00   #16
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

se pari ju pershendes,,,,, mendjemadhesia nuk eshte e shprehur tek femrat por te mashkujt po ashtu,,,,, nuk ka te bej vetem me femer...
por shpesh here njerezit i keqkuptojn vajzat,, vetem se nje vajz nuk te flet (ndoshta edhe nuk te njeh) ne themi se qenka mendjemadhe,,,, por keta persona qe i quajn shumice e vajzave mendjemadhe nuk kan pas rastin te hyn ne boten e femrave,,, te kalojn kohe me femra,,,, te mesojn mentalitetin e tyre,,,,
Ketyre personave do tju propozoja te kalojn pak ma shum koh me femra (mundesisht) ne shoqeri,,,, dhe te mesojn dhe te kuptojn se femrat mendoj pothuaj si ne meshkujt,,, vetem se kan vlerat e tyre me te qmuara ,, dhe duhet rrespektuar qdo her,,,,
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-10-04, 14:22   #17
Jeton M
 
Anėtarėsuar: 20-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 72
Jeton M e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shoki Skender pyetja nuk osht e mir me fal.....

Krejt femrat nuk e kan mendjen e madhe... ka femra qe ta knaqin zemren edhe ma shum se zemren hi hi :oops: , edhe nuk jan mendje madhe...

Femrat e kan ni kualitet te madh se, ndryshojn karakterin ne baz te burrit qe e kan perpara...

Burri e ban karakterin e femres, natyra e ka ber kto nuk kem qka mi ba...

Nese je mendje madh femra ta kthen hala ma fort..
Po nese je car ajo te knaq krejt edhe te ben te lumtur... :P :P

Tungi
__________________
Bese ne te miren, e mira te gjen...
Jeton M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 15:32   #18
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

sepse na rritni mendjen ju djemt :P
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 16:36   #19
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 17:24   #20
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Gjumashja nga mendjemadhesia veq flen,nuk flet me asnje djale.

:lol: :lol:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 17:41   #21
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O nuk ,jan femrat mendje madhe ,por maskujt gjithmone shikojne nga kendi i gabuar.....
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 18:09   #22
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Turisti pershendetje per shkrimin tend
Ekzakt femrat nuk jane mendjemdhaja por jane djemet ata qe nuk din te depertojne ne boten femrore
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-10-04, 23:35   #23
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Turisti pershendetje per shkrimin tend
Ekzakt femrat nuk jane mendjemdhaja por jane djemet ata qe nuk din te depertojne ne boten femrore
Hahahahahahaha,edhe une e pershendes mendimet e tua dhe falenderit.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-10-04, 12:50   #24
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P
po bre qafa mu ka dredhu tu e rrit mendjen kryt tenalt tu e mbajt :)
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-10-04, 14:56   #25
MAFIA_DI_KUMANOVA
 
Anėtarėsuar: 17-10-04
Vendndodhja: KUMANONE
Postime: 9
MAFIA_DI_KUMANOVA e ka pezulluar reputacionin
Gabim HI

HAHAHAHA gjumashe mos po te dhemb qafa tu flet se gjumin shum e ke qjef ti
__________________
FIND OUT YOURSELF
MAFIA_DI_KUMANOVA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-10-04, 05:01   #26
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
sepse na rritni mendjen ju djemt :P
SI THASH EDHE ME HERET NUK JAN TE GJITHA VAJZAT MENDJE MADHE,, PO JA SHEMBULLI ME I MIRI,,,, SHIKONE GJUMASHEN
Gjumashja pershembull eshte mendje madhe :P :P
po bre qafa mu ka dredhu tu e rrit mendjen kryt tenalt tu e mbajt :)
hehe Gjumashja nese jeton ne Kosove ke kujdes,, atje eshte rrezik te jesh mendje madhe,,,, sidomos kryt tenalt me mbajt papritmas mund me sharru ne grop apo naj kanalizim....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-04, 17:05   #27
stina
 
Anėtarėsuar: 01-11-04
Vendndodhja: Norge
Postime: 48
stina e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek stina Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek stina
Gabim

hehe:P nuk don me thon se krejt femrat jan mendjemdhaja, veq ka shummm
__________________
;)
stina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-11, 10:13   #28
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pse femrat jane mendje madhe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skender Shiko postimin
pse femrat jan aq mendje madhe sa qe ju doket vetje sikur te .....
Me fal, ama une nuk e shikoj keshtu...
Mendjemadhesine e gjen ne te dy gjinite, bile mua me duket se meshkujt jane shume me mendjemedhej, duke mos mohuar faktin qe dhe femerave nuk ju mungon ky ves ama jane ne numer me pak se meshkujt
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 19-05-11 nė 10:13
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-11, 11:49   #29
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pse femrat jane mendje madhe

Sepse i vejne dy ngjyra ne fytyre dhe.....
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-11, 18:32   #30
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pse femrat jane mendje madhe

kshtu fiton bindje te gabuar cdokush qe i shikone gjanat nga largHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 19-05-11 nė 18:33
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.