Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-01-05, 00:03   #16
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mafiozi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Mafiozi shkruajti:
__________________________________________________ ______

E lexova me vemendje te madhe postimin e Turistit dhe mu duk si me
perjetuar ne ket moment, hyra ne ket tekst dhe erdhen disa kujtime.

Shum spjegim i vertet ne ket tem me rendesi per qdo njeriu.
Mbeta pa komente, vetem dua te them,
I lumi Turisti, shum respekt dhe adhurim per burrėniėn tende.

Pershendetje te veqant.
Me nderime.


Mafiozi.
__________________________________________________ _________


Faleminderit shume.

Me respekt,

TURISTI.

Ska perse Turist, kan merit te madh keto fjal me gjith autorin e tyre.

Kaloh mir

Me nderime.
Edhe me juve.

Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-09-05, 23:29   #17
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Cka me be? nuk me don me! :( :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-05, 01:17   #18
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Falemnderit zotit qe ka lane ndarjen..........por se kupoj dote perse ska anje gje qe i leshyne gjurmet e asaj ndarje.....
ju pershendes
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 19:29   #19
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ai/Ajo nuk tė don mė!!!!

Nese nuk em don mo ... ja kisha dit per nder me em thon en sy ..s'te dua me ... e jo me ndejt palidhje me mu ose qe pi vjen keq pi meje ...

Ne momentin qe perfundon dashuria secili duhet ti merr rruget e veta ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 19:38   #20
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ai/Ajo nuk tė don mė!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
Nese nuk em don mo ... ja kisha dit per nder me em thon en sy ..s'te dua me ... e jo me ndejt palidhje me mu ose qe pi vjen keq pi meje ...

Ne momentin qe perfundon dashuria secili duhet ti merr rruget e veta ...
Pajtohem me kete mendim JannA.!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 21:00   #21
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ai/Ajo nuk tė don mė!!!!

ateher kure pranojme humbjen ,ne kemi fitu,,,me kto fjal do ngushlloja veten hahhahahhahahha,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 24-04-11 nė 21:01
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-13, 12:29   #22
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Ai/Ajo nuk tė don mė!!!!

paj sme don sme don skam qka me bo nis edhe un mos me dasht dhe kryeht puna skemq ak me bo
__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-13, 09:34   #23
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Si tė veproni ndaj dashurisė sė humbur?

Publikuar: 8:39 / 3.12.2013


Ēdokujt nė jetė sė paku njė herė i ka ndodhur qė tė mos ketė fat nė dashuri. Qė tė mos ju shkaktojė dhembje dhe tė mos ju bėhet obsesion dashuria e humbur dhe tė mos e humbni kohėn kot duke menduar vetėm pėr tė, nė vijim disa kėshilla se si t’i pėrballoni ndjenjat vetjake.

Nėse jeni nė procesin e shėrimit tė zemrės sė thyer, pėrgatituni pėr betejė tė gjatė midis pjesės instinkte dhe logjike tė trurit. Thjesht, duhet patjetėr tė gjeni forcė dhe nė mėnyrėn mė tė kuptueshme tė hiqni dorė nga personi i dashur dhe nga ndjenjat vetjake ndaj tij. Vetėdisiplina ėshtė mė kryesorja.
Gjėja mė e mirė qė duhet tė bėni ėshtė qė me atė person t’i ndėrpritni tė gjitha kontaktet, sepse dhembjen e shtojnė edhe mė shumė ēdo kontakt me tė, ēdo telefonatė, madje edhe qasja nė Facebook-un e ish-personit tė dashur.
Kur ndodheni tė vetmuar dhe ju kaplojnė fantazitė se si do tė mund tė kishte qenė lidhja juaj, pastaj fantazitė erotike, se si do tė ishin dukur fėmijėt tuaj tė pėrbashkėt... – hiqni nga koka! Pėrdoreni forcėn tuaj pėr t’i mposhtur mendimet e tilla.
Pėrpiquni qė gjėrat t’i shikoni mė ndryshe, nė mėnyrė qė tė bindeni qė ai person ka shumė mangėsi. Aq mė tepėr qė nuk dėshiron tė jetė me ju, ėshtė mė se e sigurt qė ka edhe dhjetėra mangėsi tė tjera, tė cilat mė vonė do t’ju kishin shkaktuar shumė telashe.
Gjėja mė e rėndėsishme ėshtė qė tė riktheni vetėbesimin e humbur. Nuk ia vlen tė vuani, madje as tė mendoni pėr njė person qė nuk ju ka dashur. Pastaj tė jini tė sigurt qė ka edhe shumė e shumė persona qė do tė jenė edhe mė tė mirė se ai. Derisa jeni vetėm, shpėtimin kėrkojeni nė pasionet tuaja tė dashura, nė ushtrime, shėtitje, lexim...
Mbajeni nė mend njė gjė: nuk thuhet kot qė koha shėron ēdo gjė. Shumė shpejt do tė shfaqet nė jetėn tuaj njė person tjetėr ndaj tė cilit zemra juaj sėrish do tė rrahė fuqishėm. /Telegrafi/


Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.