Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-02-05, 16:41   #1
dea_24
 
Anėtarėsuar: 25-01-05
Vendndodhja: holand
Postime: 22
dea_24 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Shėn Valentini

Mbase eshte afru gati dita e te dashurarve doja te dij mendime t e juaJ?

Qka dhuroni me se shumti ?

Si e ndieni veten ne ate dit kam fjalen per juve qe jeni te dashuruar ?dhe

ju qe nuk jeni te dashuruar,si ndiheni ne ket dit ?


Une qe nuk jam e dashuruar ne ket dit hmm ndihem keq e vetmuar hahah ndoshta vitin tjeter e dashuruar nuk dihet hiq .

ME RESPEKT DEA_24


__________________
Jeta éshté e bukur,nese dini ta jetoni.
dea_24 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-02-05, 18:57   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dea_24
Mbase eshte afru gati dita e te dashurarve doja te dij mendime t e juaJ?

Qka dhuroni me se shumti ?

Si e ndieni veten ne ate dit kam fjalen per juve qe jeni te dashuruar ?dhe

ju qe nuk jeni te dashuruar,si ndiheni ne ket dit ?


Une qe nuk jam e dashuruar ne ket dit hmm ndihem keq e vetmuar hahah ndoshta vitin tjeter e dashuruar nuk dihet hiq .

ME RESPEKT DEA_24

Pershendetje.


Kjo dite eshte dite pushimi per mua,sepse ditet tjera gjat vitit jane ditet e gjinise me te bukur.


Pershendetje nga DEN HAAGA,

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-05, 19:03   #3
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dea_24
Mbase eshte afru gati dita e te dashurarve doja te dij mendime t e juaJ?

Qka dhuroni me se shumti ?

Si e ndieni veten ne ate dit kam fjalen per juve qe jeni te dashuruar ?dhe

ju qe nuk jeni te dashuruar,si ndiheni ne ket dit ?


Une qe nuk jam e dashuruar ne ket dit hmm ndihem keq e vetmuar hahah ndoshta vitin tjeter e dashuruar nuk dihet hiq .

ME RESPEKT DEA_24
Edhe une ate dite do te shkoje ne Asistenc!Se me kan lodh te bukurat!hhhhhhhaahahahah!


Pershendetje.


Kjo dite eshte dite pushimi per mua,sepse ditet tjera gjat vitit jane ditet e gjinise me te bukur.


Pershendetje nga DEN HAAGA,

TURISTI.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-05, 18:00   #4
dea_24
 
Anėtarėsuar: 25-01-05
Vendndodhja: holand
Postime: 22
dea_24 e ka pezulluar reputacionin
Gabim SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

haha turisti flm per pergjigjen tende po a nuk i dhuron dashnores asgje a si keshtu bile nje lule te holandes nje tulipan apo don me pushu nga gjitha gjerat dit pushimi kjo dit per ty?

pershendetje nga DEA zuid holand
__________________
Jeta éshté e bukur,nese dini ta jetoni.
dea_24 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-05, 15:48   #5
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

Pershendetje_ Dea_24

Valla une skam te dashur as kurr skam qen i dashurum simpati kam pas
Po ajo si marrke dhuratat, Po une me zor ne pushin te shkolles ja mbusha qanten dhurata kurse une si preferoj kam deshir tji dhuroj njerzve por skam deshir ti hargjoj me dhimben e posaqerisht ajo qe do kishte mendua te ma dergon nje dhurat ja kisha puth doren_dhe_ zemren.
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-05, 16:31   #6
Drenicaki
 
Anėtarėsuar: 01-12-04
Vendndodhja: Franca
Postime: 1,379
Drenicaki e ka pezulluar reputacionin
Gabim

une dashnores teme per ket fest do te ja dhuroj njė dhurat te gjatė e te trashė siq ajo ka qejf se me ja dha n dhuraten e shkurtė dhe te hollė hidherohet menjėher!hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Drenicaki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 13:23   #7
dea_24
 
Anėtarėsuar: 25-01-05
Vendndodhja: holand
Postime: 22
dea_24 e ka pezulluar reputacionin
Gabim SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

ylberi ska gje se vitin tjeter do jemi te dashurun edhe ti edhe une ndoshta para vitit do gjejm dashurin e vertet, flm shum per pergjigje.
te pershendes shum

PER DRENICAKUN
drenicaku ajo dashnorja jote po lypka shum bre heheh qka je ti qka je, ti don mi dhen asaj dhurat pa hargju asnje cent a,ani ani dhurat edhe ajo oshte qy, veq ti e paske leht se asi dhurate ke gjdoher mundesi me dhen .te pershendes shum tung tung.me respekt dea
__________________
Jeta éshté e bukur,nese dini ta jetoni.
dea_24 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 13:28   #8
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dea_24
haha turisti flm per pergjigjen tende po a nuk i dhuron dashnores asgje a si keshtu bile nje lule te holandes nje tulipan apo don me pushu nga gjitha gjerat dit pushimi kjo dit per ty?

pershendetje nga DEA zuid holand
Jo,nuk dhuroj " te dashures" lule,sepse kam vetem nje arsye:

Ajo eshte e vetmja lule.


Pershendetje prej TURISTIT,

DEN HAAG
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 17:27   #9
Drenicaki
 
Anėtarėsuar: 01-12-04
Vendndodhja: Franca
Postime: 1,379
Drenicaki e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: SHEN VALENTINI DITA E TE DASHURUARVE DIQ ME SHUM PER KET

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dea_24
ylberi ska gje se vitin tjeter do jemi te dashurun edhe ti edhe une ndoshta para vitit do gjejm dashurin e vertet, flm shum per pergjigje.
te pershendes shum

PER DRENICAKUN
drenicaku ajo dashnorja jote po lypka shum bre heheh qka je ti qka je, ti don mi dhen asaj dhurat pa hargju asnje cent a,ani ani dhurat edhe ajo oshte qy, veq ti e paske leht se asi dhurate ke gjdoher mundesi me dhen .te pershendes shum tung tung.me respekt dea
Ti po thua qe ajo dhurat ėshtė pa pare por une them qe jo!srpse po me duhen shum vitamina per qat dhuratė!hahahahahahaaa te pershendes tung! :lol: :lol:
Drenicaki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 22:03   #10
dea_24
 
Anėtarėsuar: 25-01-05
Vendndodhja: holand
Postime: 22
dea_24 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahah drenicaku te leshoft toka ho ani de si me mbajt nje mac ma shtrejt nuk kushton qy edhe ti mos ben hajgare qitash edhe une te [pershendes kalo bukur tung tung
__________________
Jeta éshté e bukur,nese dini ta jetoni.
dea_24 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 22:07   #11
Drenicaki
 
Anėtarėsuar: 01-12-04
Vendndodhja: Franca
Postime: 1,379
Drenicaki e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dea_24
hahah drenicaku te leshoft toka ho ani de si me mbajt nje mac ma shtrejt nuk kushton qy edhe ti mos ben hajgare qitash edhe une te [pershendes kalo bukur tung tung
Po ani de se ma e mira dhratė asht se tana dashnorev ket dhurat ua kam dhan dhe ende po e mban formrn e duhur!hahahahahahahahaaaaaaaaaaa ,e edhe shum tjerav kam me u a dhan njė dhurat te tillė :lol: :lol: :lol:
Drenicaki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-05, 20:42   #12
Ylberi_be
 
Anėtarėsuar: 09-09-04
Vendndodhja: Ch-vd
Postime: 238
Ylberi_be e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ylberi_be
Gabim

Dea_24


Pershendetje moter e dashur
per keto fjal te mira Zoti qoft mbi te miret e kujt mos i hyft ne hak e njerzit bejn lajqe zoti do ti denon zemrat tradhtare her do kur mos ne ket bot ne atboten tjeter keshtu qe spo mejet merak me dasht ata qe e kam dash ma por ata qe me don pa hile
S e jeta esht e till qka te mbjellsh korr
Por se cili njeri do ta gjen te korrunene vet ndoshta nga nje her ja bart morti_ por tradhtin se bart as morti_
Ku do qe te jesh paq jet te lumtur pran Familjes, Se vetem ajo esht e shejt dashurija vjen qysh ti bajsh hyzmet por nese nuk e don hyzmetin _ajo ruju se ka interes _!!!!!!!!!!!!!! :roll: :?: :arrow: :P :P
Ylberi_be Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-05, 14:00   #13
dea_24
 
Anėtarėsuar: 25-01-05
Vendndodhja: holand
Postime: 22
dea_24 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

flm shum ylberi_be edhe une te pershendes ty shum lumturia dhe paqja qofshin me ty gjitha te mira njeri fiton aq sa meriton pra ti do fitosh shum me shum se meriton gjtihqka te pershedes vellau i dashur ,ciao nga nl
__________________
Jeta éshté e bukur,nese dini ta jetoni.
dea_24 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-05, 14:40   #14
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mua nuk me pelqen te dhuroj, me shume me pelqen te te me dhurohet ha ha
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-05, 15:05   #15
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Mua nuk me pelqen te dhuroj, me shume me pelqen te te me dhurohet ha ha
hahahahaha:...mir e ke vallah dhe mua me pelqen ma shum te me dhurohet se sa te dhurojč


__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.