Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-02-08, 21:35   #31
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Une mendoj se San valentini eshte dita qe perdhos dashurine mes te dashuruarve..........!!!
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-02-08, 21:35   #32
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Edhe kete vite duke medituar ..........
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-08, 22:02   #33
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-08, 18:08   #34
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Eh cka ish kane mire kjo date me u perputhe me dite te takimit dhe pavaresise ...

Me t'festu per nje dite 3 pervjetore... te dashnise , te takmit e te pavaresise...
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-08, 23:05   #35
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legenda
.....vertete nuk di se cka paske dashur me thene,

por e di se 5 here paske thene "fshatri"
------------------------------------------------

....do te kishte pyet KODRA,a eshte kjo edhe nje fjale e re ne gjuhen shqipe....


ØfshatriØ,ka besa dhe ØfshatrØ, ( kjo e fundit valla pa fryme po me lene gjate artikullimit se vetem nje zanore po e ka) po per keta nicka pergedheles pyete fshatarin , edhe ashtu fshatari jone legend kurr nuk ka qene fshatar nga shkresat dhe mendimet
p,s,
nuk ja qellove fshatri valla , ate dite ketu do te jem
http://www.maxims-de-paris.com/RECEPTION-RESTAURANT-FR/paris.htm

e krye qytetin nuk po ta tregoj valla.....hahaha
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 00:28   #36
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
qy, meditu..!!! edhe per kete dit-a..!!
::festu , se per meditim jane mjafte ditet tjera te vitit ..
hajt qellojani nese mundeni se ku , ne cilin qytet do te jem kete dite..!!
Ne Gjilan???..................
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 09:30   #37
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
qy, meditu..!!! edhe per kete dit-a..!!
::festu , se per meditim jane mjafte ditet tjera te vitit ..
hajt qellojani nese mundeni se ku , ne cilin qytet do te jem kete dite..!!

Ne Paris .............
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 09:36   #38
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Kjo eshte feste per Kompanite qe prodhojne gjerat qe "te dyshnuarit" i blejne...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 10:16   #39
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
ØfshatriØ,ka besa dhe ØfshatrØ, ( kjo e fundit valla pa fryme po me lene gjate artikullimit se vetem nje zanore po e ka) po per keta nicka pergedheles pyete fshatarin , edhe ashtu fshatari jone legend kurr nuk ka qene fshatar nga shkresat dhe mendimet
p,s,
nuk ja qellove fshatri valla , ate dite ketu do te jem
http://www.maxims-de-paris.com/RECEPTION-RESTAURANT-FR/paris.htm

e krye qytetin nuk po ta tregoj valla.....hahaha
E falenderoj Linkėn pėr pėrgjigjen se unė vet nuk ia kisha qėllue kurrėn e kurrės.
Bile kur e vizionova atė linkun unė mendova se asht salla e madhe e hotelit Grant nė Prishtinė e u gėzova, po s'ja paskam qellue hiē... po nejse, Parisi nuk asht qytet fshatarėsh e hiē s'po mjet merak. Hajt shkoni e meditoni e festoni ku tė doni, pse jo edhe n'Paris. A asht Kosova n'Evropė a jo ?!
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 10:48   #40
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari
E falenderoj Linkėn pėr pėrgjigjen se unė vet nuk ia kisha qėllue kurrėn e kurrės.
Bile kur e vizionova atė linkun unė mendova se asht salla e madhe e hotelit Grant nė Prishtinė e u gėzova, po s'ja paskam qellue hiē... po nejse, Parisi nuk asht qytet fshatarėsh e hiē s'po mjet merak. Hajt shkoni e meditoni e festoni ku tė doni, pse jo edhe n'Paris. A asht Kosova n'Evropė a jo ?!

Menderqofsh i nderuar ,thene te drejten une linkun as qe e paskam verejt ,po ma ka marr mendja se ku mund t`jet Jadore ne kete dite edhe ku ka qene para ketij Qyteti ......
Jo une nuk e festoj kete dite ,,,po e prej Pavarsin me mire e mandej shohim .....

Me te mira Fshatri ,nese me lejohet si thote Jadore ....
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 11:09   #41
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz
Menderqofsh i nderuar ,thene te drejten une linkun as qe e paskam verejt ,po ma ka marr mendja se ku mund t`jet Jadore ne kete dite edhe ku ka qene para ketij Qyteti ......
Jo une nuk e festoj kete dite ,,,po e prej Pavarsin me mire e mandej shohim .....

Me te mira Fshatri ,nese me lejohet si thote Jadore ....
Po si, po si! Lejohet edhe fshatri e ēfardo tjetėr vetėm qejfin jadorit mos t'ia prishim as disponimin per festėn e 14 shkurtit!
Edhe unė kysmet n'Prishtinė do t'shkoj me 17-tin e kėtij muej. Me 14 nuk do tė festoj asgjė se s'i kam kushtet me i bo nga dy festa nė muej!
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 12:36   #42
legenda
...Argumentum (ad ) AMORE
 
Anėtarėsuar: 12-11-06
Postime: 2,130
legenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėmlegenda i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

....Fshatar,,,

disa kane harruar se ndalohen REKLAMAT ne Forum,ahahaaaa...


14 shkurti,hmm.....po pres....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari
Po si, po si! Lejohet edhe fshatri e ēfardo tjetėr vetėm qejfin jadorit mos t'ia prishim as disponimin per festėn e 14 shkurtit!
Edhe unė kysmet n'Prishtinė do t'shkoj me 17-tin e kėtij muej. Me 14 nuk do tė festoj asgjė se s'i kam kushtet me i bo nga dy festa nė muej!
legenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 12:48   #43
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legenda
....Fshatar,,,

disa kane harruar se ndalohen REKLAMAT ne Forum,ahahaaaa...


14 shkurti,hmm.....po pres....

Cfar po pret ?!? Rastin per te festuar, apo .... !?
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 12:59   #44
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

14 shkurtin besoj qe do flej si pellumbeshe. . .
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-08, 13:01   #45
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 14 Shkurti, pėr tė festuar apo medituar rreth dashurisė?

Edhe Ky vit e shume vitet e Tjera per mua nuk Egziston 14 Shkruti si Date Kalendare po se per Ndryshe Jooo !!!!


__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.