Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-05, 12:00   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Nėse dikush ju don vetėm pse je i/e bukur??

Nuk i ntereson, pozita juaj, pasuria e tjera por vetėm bukuria.
A do tė mund ta donit edhe ju??


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-10-05, 14:35   #2
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: Nėse dikush ju don vetėm pse je i/e bukur??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Nuk i ntereson, pozita juaj, pasuria e tjera por vetėm bukuria.
A do tė mund ta donit edhe ju??
Murgesha pershendetje per temen

po te ishte pyetja keshtu :arrow:
nese dikush ju don vetem se kini para,, jo per bukuri??

athere do te japja nje pergjegje me interesante


por pyetja e juaj e nderuara Murgesh eshte reale dhe e thjesht....
kur nje vajz me don per bukurin qe kam,, me te vertet e kam parasysh dashurin e saj,, dhe e rrespektoj nga zemra,, por mvaret se kush eshte ajo vajz,, a eshte edhe vajza e bukur,,,,, nese po athere gjithsesi do ta dashuroja nga zemra
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-05, 23:29   #3
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Bukuria esht afatshkurte, edhe me haram esht me e dasht diken sepse esht i pasur :lol: ma mire me u largu nga keto njerz nese e veren ce te don sikur stoli dhe per para. :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-05, 23:42   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Murgesha e nderuar,

Pershendetje per temen ,ty dhe biseduesit qe do te ikuadrohen.

Pyetja jote eshte interesante,reale,por e ralle(rasti).Normal qe ky lloi i dashurise mundet mu shenderrue ne dashuri shume te forte,sepse per personin qe thot ashtu dmth se e ka gjejtur -personin tjeter te jetes-(zakonisht gezohemi nese blejme dicka qe na pelqen e lere me cfare paramendojme me dashurue).Ne kete rast,pasuria dhe parametret tjera bijne ne planin e dyte dhe e humbin vleren para bukurise se deshiruar.

Kaq per sonte. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 03:39   #5
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Bukuria esht afatshkurte, edhe me haram esht me e dasht diken sepse esht i pasur :lol: ma mire me u largu nga keto njerz nese e veren ce te don sikur stoli dhe per para. :P
bukuria eshte e perjetshme...
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 10:00   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Bukuria esht afatshkurte, edhe me haram esht me e dasht diken sepse esht i pasur :lol: ma mire me u largu nga keto njerz nese e veren ce te don sikur stoli dhe per para. :P
bukuria eshte e perjetshme...
-Bukuria- ėshtė vetėm xhehenet pėr sytė e asgje tjeter.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 10:56   #7
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Bukuria esht afatshkurte, edhe me haram esht me e dasht diken sepse esht i pasur :lol: ma mire me u largu nga keto njerz nese e veren ce te don sikur stoli dhe per para. :P
bukuria eshte e perjetshme...
-Bukuria- ėshtė vetėm xhehenet pėr sytė e asgje tjeter.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
po mire e ke folur ...... :D
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 10:58   #8
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:P Bukuria e fytyrės gjindet ne bukurinė e karakterit. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 14:41   #9
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim

Jo, nese me don veq per bukuri une se kisha dasht, por morali i tij eshte pasqyra e bukurise,,,
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 16:27   #10
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Secili flet me dije apo nderdije ashtu si ndihet, perjetuar dhe munduar...

Nuk e di pse i kunderviheni BUKURISE...!!!
Nuk e di se si e kuptoni(ngaterroni) BUKURINE...!!!

Ne realitet, te gjithe admirojme, imagjinojme, endrrojme te bukuren...


prap qendroj prapa fjaleve te mia:

BUKURIA eshte e perjetshme...

ps: une BUKURI, e konsideroj miresin, zotesin, gjindshmerin kuptohet te veshura me PASHMERI...
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 23:03   #11
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Bukuria esht afatshkurte, edhe me haram esht me e dasht diken sepse esht i pasur :lol: ma mire me u largu nga keto njerz nese e veren ce te don sikur stoli dhe per para. :P
bukuria eshte e perjetshme...
:shock:
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-05, 23:07   #12
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Secili flet me dije apo nderdije ashtu si ndihet, perjetuar dhe munduar...

Nuk e di pse i kunderviheni BUKURISE...!!!
Nuk e di se si e kuptoni(ngaterroni) BUKURINE...!!!

Ne realitet, te gjithe admirojme, imagjinojme, endrrojme te bukuren...


prap qendroj prapa fjaleve te mia:

BUKURIA eshte e perjetshme...

ps: une BUKURI, e konsideroj miresin, zotesin, gjindshmerin kuptohet te veshura me PASHMERI...
Bukuria eshte lule. :P Lulja nje dite pa tjeter vyshket sepse nuk eshte e perjetshme....
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-05, 02:24   #13
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Secili flet me dije apo nderdije ashtu si ndihet, perjetuar dhe munduar...

Nuk e di pse i kunderviheni BUKURISE...!!!
Nuk e di se si e kuptoni(ngaterroni) BUKURINE...!!!

Ne realitet, te gjithe admirojme, imagjinojme, endrrojme te bukuren...


prap qendroj prapa fjaleve te mia:

BUKURIA eshte e perjetshme...

ps: une BUKURI, e konsideroj miresin, zotesin, gjindshmerin kuptohet te veshura me PASHMERI...
Bukuria eshte lule. :P Lulja nje dite pa tjeter vyshket sepse nuk eshte e perjetshme....
Ka lule t'perhershme ...
ato bijnė vete...
zakonishte ato i mbjell ne kopshtin tim...!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-10-05, 12:12   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Secili flet me dije apo nderdije ashtu si ndihet, perjetuar dhe munduar...

Nuk e di pse i kunderviheni BUKURISE...!!!
Nuk e di se si e kuptoni(ngaterroni) BUKURINE...!!!

Ne realitet, te gjithe admirojme, imagjinojme, endrrojme te bukuren...


prap qendroj prapa fjaleve te mia:

BUKURIA eshte e perjetshme...

ps: une BUKURI, e konsideroj miresin, zotesin, gjindshmerin kuptohet te veshura me PASHMERI...
Bukuria eshte lule. :P Lulja nje dite pa tjeter vyshket sepse nuk eshte e perjetshme....
Ka lule t'perhershme ...
ato bijnė vete...
zakonishte ato i mbjell ne kopshtin tim...!
Zakonisht me vdekjen tone,zhduken te gjithat qe jane te lidhura per kopshtin tone jetesor....
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-05, 21:01   #15
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Nėse dikush ju don vetėm pse je i/e bukur??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Nuk i ntereson, pozita juaj, pasuria e tjera por vetėm bukuria.
A do tė mund ta donit edhe ju??

Kjo eshte dashuri,kur ste don as per pozite,as per pasuri,por thjesht se i pelqen dhe eshte dashuruar ne pamjen tende.Me gjithe deshire e pranoj!


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 5 (0 Anėtarėt dhe 5 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.