Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-01-08, 12:10   #16
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

GJera qe ndodhin ne historine e personifikimit...........
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-01-08, 22:58   #17
ShqiPaix
 
Anėtarėsuar: 30-12-07
Vendndodhja: Mbi Toke dhe nen Qiell.
Postime: 15
ShqiPaix me shokė shumeShqiPaix me shokė shume
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Do t'ishte me mire ta kishim hape temen se ēfare rendesie kishte/ka virgjiniteti femeror per mashkullin.

E pata pyet nje here nje person te specializuar per ate "tradite" dhe pergjigja ishte qe mashkulli friken me te madhe sa i perket jetes martesore e ka qe femite e tij mos te jene te tij ne fakt, dmth ti dalin "kopila"... Gje qe ka mendu se do ta kontrollonte me shume nese e merr nje grua "intakte" nga himeni...
Me siguri keni degju se ēka bejne muslimanet e "forta" si Marokenat psh, per mos ta humb virgjinitetin, kurse burrat qe i marrin binden se kane marre femra te ndergjegjshme hehe!

Like a Virgin, la la la la la la la (Madonna) ............. ;)
__________________
Veni, Vidi, Vici.
ShqiPaix Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 11:58   #18
Lapsi
 
Avatari i Lapsi
 
Anėtarėsuar: 02-11-09
Vendndodhja: Ne ngjyren e ndergjegjes
Postime: 11,505
Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

dicka qe humbet e nuk kthehet me :P
__________________
Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...
Lapsi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 12:12   #19
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

asgjee eshte KONTRATE NENBANIMI per nje kohe afatshkurter qe jep komuna , apo nje ndermarrje caktuar per qendrim te perkoheshem (eshte e pakthyeshme)
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 23-02-10 nė 12:14
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 15:55   #20
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Mendoj se eshte nje vendim personal...por c'e do se shumica e shperdorojne dhe shperfillin rendesine e 'zoterimit'.
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 22:49   #21
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Ste vyn gje hiq (shaka) .....Le te jet nje kujtim i mire (edhe pse nuk esht) .. ..por me personin e duhur mundet te jet.
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-10, 19:55   #22
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Ma mer mendja se nuk eshte edhe aq e Vlefshme sa Vlersohet tek Shqiptaret...Eshte nje Gje se Zoti e ka dhen tek femrat po ajo dikur dikujt do ti dhurohet,Ndoshta thuhet se duhet ti Dhurohet personit te Jetes po sot per sot Besim ne Vetvete eshte problem te kete njeriu e aq ma pak tek nje person Tjeter ...edhe sado shume qe te kete besim njeriu ne nje person gjerat e Kohes gjerat e Jetes ndodhin gjithsesi !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-10, 05:05   #23
Triangle
 
Avatari i Triangle
 
Anėtarėsuar: 10-09-09
Vendndodhja: Ne Bermudė...
Postime: 49
Triangle i respektuarTriangle i respektuarTriangle i respektuarTriangle i respektuarTriangle i respektuarTriangle i respektuar
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Une mendoj s'e , t'ia marresh ndonjeres virgjeritetin( gruas se ardhshme se dikujt) eshte "arritje e madhe" , por t'ia marre dikush virgj.. ( gruas tone te ardhme ) eshte... e keqja e paperballuar.
Upsss.. harrova mjekesia ka perparuar.. tek femrat nuk humbet ( prishet ) asnjehere virgjeriteti.. sepse e gjejne ( e ndertojne) kur te duane vete..
Fatmiresisht ka kirurg.. qe meritojne gozhdim dite e n'dreke!!
__________________
Me fat eshte ai qe ka qene i afte te kuptoje shkakun e gjerave !
Triangle Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-10, 07:23   #24
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LABI
Virgjiniteti eshte ndertim pa leje , herdo kurdo prishet

S'mendova kurgjo, vec mu kesh me kete pergjigje
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-09-10, 07:36   #25
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh
S'mendova kurgjo, vec mu kesh me kete pergjigje
Mos kesh , se hyn ne gjynah .LABI s“ka faj se jeton ne Prishtine e ju ka mbushe kryet Baustella , ahhhahahaa..........
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 13:55   #26
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

qka hupte mos u gjet ma
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-11, 14:08   #27
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

kurgja nuk eshte veq hap perpara
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-16, 23:11   #28
haneza
 
Anėtarėsuar: 25-02-10
Vendndodhja: Kosov
Postime: 147
haneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėmhaneza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise

e kep edhe e gjon prap ...,,,,


haneza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.