Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-07-08, 21:45   #1
Shpat
Prishtinas.
 
Anėtarėsuar: 27-05-08
Vendndodhja: Shteti mė i ri.
Postime: 573
Shpat e ka pezulluar reputacionin
Gabim A mund tė dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Mendoj qė neshkujt munden,ndėrsa femrat kurr jo.
A ėshtė e drejte,ēka mendoni?


__________________
Luftėn e fitova , fenė e ruajta.
Shpat Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-07-08, 16:57   #2
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Shpat
Mendoj qė neshkujt munden,ndėrsa femrat kurr jo.
A ėshtė e drejte,ēka mendoni?
A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?-po,ai qe mund t'i mbaj dy bastona ne nje dore :P:P

Mendoj qė neshkujt munden,ndėrsa femrat kurr jo-pse more meshkujt po,u nimee i kane dy zemra asi dy ftyra :P:P

A ėshtė e drejte,ēka mendoni?-kush eshte i zoti ,mos i shkofte i zi mote,pse jo moree
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-08, 20:32   #3
Penelope
 
Avatari i Penelope
 
Anėtarėsuar: 09-06-08
Vendndodhja: Ne boten time
Postime: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

te dashurosh nje njeri, e me vone tjetrin po, ama njekohesisht ne dy persona mu dashuru sma merr mendja, vetem nese i kishim pase dy zemra po, ndryshe se besoj, megjithse ne dite te sotit qkas po ndodh...
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 00:14   #4
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Tani kur edhe emocionit iu eshte ndru permbajtja dhe u mbeshtjelle me mas-plastike, eshte leht ;; I JEP CFARERDO FORME .

NJERZIT PLASTIK REFLEKTOJN DHE EMOCIONE T'PLASTIFIKUARA
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 01-08-08 nė 00:18
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 00:17   #5
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Penelope
te dashurosh nje njeri, e me vone tjetrin po, ama njekohesisht ne dy persona mu dashuru sma merr mendja, vetem nese i kishim pase dy zemra po, ndryshe se besoj, megjithse ne dite te sotit qkas po ndodh...
Pse a nejri me zemer po dashurojka ha ?!
Atehere cka na hyn n'funksion truni n'kete ceshtje , (racio, shpjgimi, arsyetimi)
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 01-08-08 nė 00:18
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 00:39   #6
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

varet nga disponimi...
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 02:49   #7
Penelope
 
Avatari i Penelope
 
Anėtarėsuar: 09-06-08
Vendndodhja: Ne boten time
Postime: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LABI
Pse a nejri me zemer po dashurojka ha ?!
Atehere cka na hyn n'funksion truni n'kete ceshtje , (racio, shpjgimi, arsyetimi)
Paj nuk osht asgja e re se njeriu me zemer dashuron dhe dirigjohet nga ajo. mire do te ishte me perdor pak arsyen, trurin , ama ne realitet kjo po ndodhke rralle. Megjithate kush e perdor pak trurin ne dashuri ka me dal ma fitimtar se ai qe e degjon veq zemren, ajo mund edhe te mashtroje .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Penelope : 01-08-08 nė 02:55
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 18:35   #8
mentor*
Der mit dem Wolf tanzt*
 
Avatari i mentor*
 
Anėtarėsuar: 29-11-07
Vendndodhja: europa center
Postime: 2,504
mentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?


ncncnc po cfare teme e keni hapur more po ik mshilne ket teme se.....

nuk mundet kursesi edhe kurr sdote te ndodh edhe pike .
__________________
Ajo qė s'tė pėlqen ty tė ta bėjnė, mos ua bėj tė tjerėve
mentor* Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 18:49   #9
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mentor*
A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?


ncncnc po cfare teme e keni hapur more po ik mshilne ket teme se.....

nuk mundet kursesi edhe kurr sdote te ndodh edhe pike .
kadal bre , kadal Mentor, o pasha Zoten te bone vaki jo ne dy po edhe ma shume ..
qe mos besofsh veti antarte e Forumit e ta vertetojne ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-08, 19:21   #10
mentor*
Der mit dem Wolf tanzt*
 
Avatari i mentor*
 
Anėtarėsuar: 29-11-07
Vendndodhja: europa center
Postime: 2,504
mentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
kadal bre , kadal Mentor, o pasha Zoten te bone vaki jo ne dy po edhe ma shume ..
qe mos besofsh veti antarte e Forumit e ta vertetojne ..

e ateher nuk pe dojshe asnjerin pra ......fjala eshte te dashurosh ....

jadore i veta disa edhe ata me thojn jo nuk mundet me ndodh hahaha
__________________
Ajo qė s'tė pėlqen ty tė ta bėjnė, mos ua bėj tė tjerėve
mentor* Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-08, 14:20   #11
DritonPR
 
Anėtarėsuar: 28-11-06
Postime: 1,824
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

ahhhhhhhhh une jam ne kete pozite, 2 me dashurojn, po ende sdi me cilen te vendosi :S
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-08, 12:32   #12
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

t`i simpatizosh po... ama t`i dashurosh dy pernjeher e pamundur eshte... nese mendon dikush qe Po mundesh me qene ne ate pozite, ateher nuk po dijka cka eshte dashuria....
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-08, 15:09   #13
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

qy qy... ka ketu qe dashurojne nga 5 e 6, e ju thuani nga dy!!!
phaaaa muhalifja e Zotit!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-08, 15:25   #14
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mentor*
e ateher nuk pe dojshe asnjerin pra ......fjala eshte te dashurosh ....

jadore i veta disa edhe ata me thojn jo nuk mundet me ndodh hahaha
Ndoshta s'i ke pyet nejrzit e qelluar mentor ([pyet jadorin , ndoshta dhe ta arsyeton-argumenton pohimin e bere)
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-08, 18:12   #15
lulja e malsis
 
Avatari i lulja e malsis
 
Anėtarėsuar: 12-01-08
Vendndodhja: malsi
Postime: 68
lulja e malsis i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

Femra smundet eshte e vertet.
Por meshkulli mundet me i dasht dy,sepse ne te vertet se don as nje,sepse tkish mujt me dasht vetem njeren,,nuk e kish dasht tjetren.Se edhe ai mundet me qen rob i dashnis,edhe ai eshte njeri i thjeshte si ne femrat.


lulja e malsis Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.