Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-08-08, 12:32   #31
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Kur me untohet gusha ... as afat, as ēmim....
So aq e Rensishte Gusha jeme por Shendeti , Lukthi , Hmmm Pacojat pacojat tani na Presin ... keshtu me mire te kem durim 2-3 ore pa Hanger sesa te Helmohem !
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-08-08, 12:34   #32
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Eh shume ju dhimset shendeti ....
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:37   #33
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
..ooo bre Eline,po per ata theshe une,thu se dashnia qenka dicka "meteriale",po kush more e kqyre vitin a daten e prodhimit,po hiqu ti ktyne se "llaf me qkrola" ka ktuu...:);).pra thashe "nuk zgjidhet dashnia si ne vetsherbim"
Qe cerrtani cka paska thanen,topi se lun ,a po sheh qysh rrin veq rreth ujvares ......
Lyra une kisha than me keqyr dy-here me shuem sesa Mallin !!!
Arsyja 1 O se eshte i Pjekur ... Boll e kam qe mos me ja Drejtu une Jeten atij !
Arsyja 2 Boll e kam qe u rras deri tash me kili mili duke Kthy koken mprapa nese kaloj anje ndonje Femre !
Arsyja 3 Nga te rijt nuk ka kurrfare te Ardhme Profisionale, per veq nga ata te Pjekurit ...
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:37   #34
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Paj sbahet nami me qenė nja tri katėr vjet mė i ri. Bile femra ma mirė me e pas dashninė pak mė tė ri se vet, me shiku dashnorin nė te e jo babanė hahahahahahahahahahahaha
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Murgesha : 27-08-08 nė 12:37
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:39   #35
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Eh shume ju dhimset shendeti ....
Pajjjj so qaq me Rendesi per mua Jeta ime por te Tjtre , Femijet sidomos dhee Pacojat pasojat e si me i perballu keto ?
Se tybe mu sen s'me gjen joo , nje gje e di se mbi 90 ko me Jetu ...
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:41   #36
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Pajjjj so qaq me Rendesi per mua Jeta ime por te Tjtre , Femijet sidomos dhee Pacojat pasojat e si me i perballu keto ?
Se tybe mu sen s'me gjen joo , nje gje e di se mbi 90 ko me Jetu ...
hahahahaha ani mbi 90 ... zoti mos thashte me ia zene rrugen njerzve gjer ne ate moshe ... hajt bi ftillo me heret hahahaha
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:43   #37
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Pajjjj so qaq me Rendesi per mua Jeta ime por te Tjtre , Femijet sidomos dhee Pacojat pasojat e si me i perballu keto ?
Se tybe mu sen s'me gjen joo , nje gje e di se mbi 90 ko me Jetu ...

Arkza mė fal qė po ndėrhyjė, por mė bėri pėrshtypje qė jeta yte sėshtė e rėndėsishme pėr ty.

Nėse nuk e ke nė plan vetveten gjithkund, nuk do tė mund kurr tė arrish tė jesh pėr tė tjerėt.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:46   #38
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
hahahahaha ani mbi 90 ... zoti mos thashte me ia zene rrugen njerzve gjer ne ate moshe ... hajt bi ftillo me heret hahahaha
Hhahahahahahahhahaa s'di a ke degju kete naj-here qe thojne Njerzit qe e kan jeten te Perfekt nuk jetojne aqqq !!!
Dhe mu per kete e thash kete se uneeeeeeeeeee mos i bojsha mbi 90 Zoti me vraft .... Hajte hajte se shkruj prap une ketu edhe qat Mosh me Syza ose naj Mbes shkrun per mu qe hala jam Gjalle hahahahahhahahahahahahahhahahahahah
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:49   #39
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Arkza mė fal qė po ndėrhyjė, por mė bėri pėrshtypje qė jeta yte sėshtė e rėndėsishme pėr ty.

Nėse nuk e ke nė plan vetveten gjithkund, nuk do tė mund kurr tė arrish tė jesh pėr tė tjerėt.
Njese mundesh me lexu edhe ti kete Postim me lart !
Kam shuem Arsyje qe shprehem keshtu !
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:54   #40
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Njese mundesh me lexu edhe ti kete Postim me lart !
Kam shuem Arsyje qe shprehem keshtu !
E lexova Arkza, dhe pikrisht pėr atė shkak po tė them. Ne shpesh thojmė, jetojmė mundohemi pėr tė tjerėt. Kjo nė jetėn time nuk ka qenė edhe e rrallė kur jam shkrirė pėr tė tjerėt, por vjen koha qė e kupton se nuk ja ka vlejtė. Tė tjerėt janė mospėrfillės ndaj neve kur shofin se jemi vetėm pėr ta e jo edhe pėr vete.
Kam pas raste kur kam treguar dhėmbėt e me sjelljen e veprimin tim ja kam arritė qė tė tjerėt tė kuptojnė se edhe jeta ime ka vlerė dhe jam unė ajo qė e vlerėsoj. Tė betohem se mė mirė mė ka dalė.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 12:58   #41
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
E lexova Arkza, dhe pikrisht pėr atė shkak po tė them. Ne shpesh thojmė, jetojmė mundohemi pėr tė tjerėt. Kjo nė jetėn time nuk ka qenė edhe e rrallė kur jam shkrirė pėr tė tjerėt, por vjen koha qė e kupton se nuk ja ka vlejtė. Tė tjerėt janė mospėrfillės ndaj neve kur shofin se jemi vetėm pėr ta e jo edhe pėr vete.
Kam pas raste kur kam treguar dhėmbėt e me sjelljen e veprimin tim ja kam arritė qė tė tjerėt tė kuptojnė se edhe jeta ime ka vlerė dhe jam unė ajo qė e vlerėsoj. Tė betohem se mė mirė mė ka dalė.
Shpresoj kete shpresoj por jo veq per vetin por per te gjithe Ata , Ato qe jan njetin gjendje sikur une !
Te Flm ... ty dhe me fal se kemi dal pak nga Tema .. Lyra ka faj qe na Shtini Vetsherbim ...
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 13:05   #42
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Shpresoj kete shpresoj por jo veq per vetin por per te gjithe Ata , Ato qe jan njetin gjendje sikur une !
Te Flm ... ty dhe me fal se kemi dal pak nga Tema .. Lyra ka faj qe na Shtini Vetsherbim ...
... oo breee kjo Lyre mos kofte hooo
Arkza rrushe,po une me ate deshta te them "kysmeti oj qike eshte i mshefte" t'vjen kur bash ti nuk e pret,e ty ka me t'ardhe ashtu shpejte dhe mshefte(befas ka me te befasu ni dashni qysh e ke prite deri tash,beso ne vehte dhe ne fat).Je e mire dhe e sinqerte,nos harro..
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 13:07   #43
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
... oo breee kjo Lyre mos kofte hooo
Arkza rrushe,po une me ate deshta te them "kysmeti oj qike eshte i mshefte" t'vjen kur bash ti nuk e pret,e ty ka me t'ardhe ashtu shpejte dhe mshefte(befas ka me te befasu ni dashni qysh e ke prite deri tash,beso ne vehte dhe ne fat).Je e mire dhe e sinqerte,nos harro..
Hhahahahahhahahah Mos me bo te Ndihem keq qe thash ashtu se me shume ke per Shaka mojj ... Jaaaa Zoti Mos na Lasht pa ty ( Lyren ) Amin !!!
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 13:08   #44
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
... oo breee kjo Lyre mos kofte hooo
Arkza rrushe,po une me ate deshta te them "kysmeti oj qike eshte i mshefte" t'vjen kur bash ti nuk e pret,e ty ka me t'ardhe ashtu shpejte dhe mshefte(befas ka me te befasu ni dashni qysh e ke prite deri tash,beso ne vehte dhe ne fat).Je e mire dhe e sinqerte,nos harro..
lyra 2 , apo qete fall-a..!!

P:S:
i urrej tipat qe jane ne pritje ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 13:14   #45
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuri nė ndryshim moshe....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
lyra 2 , apo qete fall-a..!!

P:S:
i urrej tipat qe jane ne pritje ..
..jo jadore,asesi fall!!
Vet jeta eshte pritje,cdo dite pret dicka ,e meriton apo nuk e meriton...


__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.