Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-06-09, 13:56   #31
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina
Bert jemi tek forumi shqiptar, dihet pergjigja!
bravo Amina
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-06-09, 13:57   #32
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elsaaa08
mirdita ju pershendes te gjithve eshte hera e pare qe hian ne kete forum hajde me kambe te mare ishalla hehehe
e sa i perket kesaj teme valla me deshire skisha marre shqiptare kurree e perjete po familja sme lejon komb e fe tjeter
pse jo?
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 15:14   #33
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?


----> Po mundet edhe mos te jet edhe shqiptar...
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 22:14   #34
elsaaa08
 
Avatari i elsaaa08
 
Anėtarėsuar: 02-06-09
Postime: 146
elsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashur
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

makresh si me njofte ti te qeshnen mua?????qfar do te thot ajo hehhe per ty/??? bert valla per tu pergjigj ty kisha than se shqiptaret sjan kerkund ne asnje aspekt te jetes hehe prap nashta ishalla ka met edhe naja per mu me tru te formatizum si kan than keto qikat hehe kalofshi mire
elsaaa08 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:20   #35
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Homo sapienses !!
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:22   #36
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LABI
Homo sapienses !!
hahahahahahahaha..ala gjalle jane,a,..hahahahah
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:24   #37
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

sdi jam kah mendoj
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:25   #38
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

mongole
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:27   #39
daniel00
 
Avatari i daniel00
 
Anėtarėsuar: 12-06-09
Postime: 135
daniel00 i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Kam parė shumė nacionalitete dhe gjuhė tė shpirtit kam shqipen dhe shoqėri vetėm me shqiptare , kėshtu qė gjerat shkojne bashkė .
daniel00 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-09, 23:40   #40
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SANTANA-29
hahahahahahahaha..ala gjalle jane,a,..hahahahah
Paj siq po ecin gjerat n'devoluim , firgohna qe e gjithe kjo ka me degradu ne " Homo erectus" (njeriun trup drejt) , duke pasur parasysh qe kapacitetin intelektual te ati te parit po e zevendeson teknologjia ...
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 12-06-09 nė 23:41
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-09, 11:12   #41
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bert
bravo Amina
Faleminderit, atehere mos qit keso pyetje ketu, se po i mson mbrapsht aahahahaha
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-09, 10:25   #42
Odise@
 
Avatari i Odise@
 
Anėtarėsuar: 03-05-09
Postime: 83
Odise@ i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elsaaa08
makresh si me njofte ti te qeshnen mua?????qfar do te thot ajo hehhe per ty/??? bert valla per tu pergjigj ty kisha than se shqiptaret sjan kerkund ne asnje aspekt te jetes hehe prap nashta ishalla ka met edhe naja per mu me tru te formatizum si kan than keto qikat hehe kalofshi mire

athua a e ke ti trurin e formatizuar, nėse po atėherė atė disk futja atij nė CD room dhe u krye.

Sielle kah ta siellesh, ma mirė me dreq tėndin se me shėnjtė tė huaj - mbani mend mirė!

Pėrndryshe, ai/ajo qė osht gjak i huaj, medoemos do tė lidhet me tė huaj! Ma mirė se me e prishė gjakun tonė shqiptar!
__________________
FOL E SHKRUAJ BUKUR SHQIP !
Odise@ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-09, 10:29   #43
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

.....shqiptar pa diskutim....
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-09, 10:53   #44
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: AW: Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marco
Thellenza kthev pak ma knena se shqip po foli edhe kqyrem drejt e mos ma bome sy, se me sy veq rrafsh ma bon haha
Thellenza mendjo um shkon kajher po um ka shku mas pari mendja ma larg keshtu qe edhe me shku najka edi qe vetem shetitje trunit aaahhhhhaaahhaaaa hehe
Masi po thojn krejt me Shqiptar s`ban mu nda prej tjerve .. Miftare asi Shqiptare
jaaa ncuk, ne kete pike nuk mund te ia boj rrafsh askujt.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-09, 11:57   #45
elsaaa08
 
Avatari i elsaaa08
 
Anėtarėsuar: 02-06-09
Postime: 146
elsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashurelsaaa08 i dashur
Gabim Titulli: cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?

une nuk kam nevoj per cd as formatizim se jam rrit ne frymen e kultures dhe botes moderne po duhet me me ra hise me formatizu naja e me marre se skam mudesi te marre te huaj patjeter shqipetare qao tash


athua a e ke ti trurin e formatizuar, nėse po atėherė atė disk futja atij nė CD room dhe u krye.

Sielle kah ta siellesh, ma mirė me dreq tėndin se me shėnjtė tė huaj - mbani mend mirė!

Pėrndryshe, ai/ajo qė osht gjak i huaj, medoemos do tė lidhet me tė huaj! Ma mirė se me e prishė gjakun tonė shqiptar!
__________________
FOL E SHKRUAJ BUKUR SHQIP !


elsaaa08 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.