Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-11-12, 13:07   #1
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

"Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

Nena ime e dashur ti qe ndenje me nete te tera pa gjum,
dora jote e palodhur qe ne djep na tund.
Syte e tu te pergjumur shikojne me embelsi,
nena ime e dashur qe na rrit plot dashuri.
C'do fjale e jotja per ne eshte urate,
puthja jote per ne eshte dhurate.
Ti nene e palodhur,ti shpirt i patrazuar,
dashuria jote per ne s'ka te mbaruar.

http://www.youtube.com/watch?v=2yygjahV-x0PS: Nese ekziston nje teme e ngjajshme mund te fshihet...


__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-12, 15:00   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

http://www.youtube.com/watch?v=7Cl_cP5i3j0
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-12, 23:23   #3
Eddi
 
Avatari i Eddi
 
Anėtarėsuar: 20-11-08
Postime: 423
Eddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėmEddi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

Ma e paster ma e sinqert pa asnje interes

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Eddi : 20-11-12 nė 23:24
Eddi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-12, 11:41   #4
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

Alahile?
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-12, 12:18   #5
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Alahile?
...e cart je valla, hahahaha...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-13, 11:48   #6
Djalizellshem
 
Anėtarėsuar: 10-09-13
Vendndodhja: brenda shpirtit tim
Postime: 19
Djalizellshem i vlerėsuar jo keq
Gabim AW: "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"

dashuria ndaj nenes nuk krahasohet me ndonje dashuri tjeter dhe as qe bie ne mendje mu krahasu,eshte krejt diqka tjeter dhe ka nje domethenje krejt te ndryshme ndaj dashuris per gruan apo dikend tjeter qoft familjar apo i huaj


Djalizellshem Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.