Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-03-19, 15:17   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 23
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Si mund te klononi hard diskun tuaj

Nese doni te ndrzshoni hard diskun tuaj me nje tjeter mund te shikoni videon e me poshtme

Per te shkarkuar programet lexoni how to clone hddHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Poshnjari : 08-03-19 nė 15:18
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-04-23, 04:28   #2
eiaeiaya
 
Anėtarėsuar: 06-04-23
Postime: 1
eiaeiaya i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Si mund te klononi hard diskun tuaj

Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content!
Also visit my web page - https://www.freeblogherenow.com


eiaeiaya Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 7 (0 Anėtarėt dhe 7 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.