Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-07-19, 16:50   #46
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,683
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A po arabizohet populli shqiptar, kane filluar te nderrohen emrat shqiptar

Nga arabet mund te kemi vetem shkatrrime

mos merrni as ndihma as dhurata nga arabet
nga ata ; vetem dhurata wehabiste isise dhe shkatrrime e drejtim prorus
do te ken shqiptaret vetem deshtime rrezik dhe shkatrrim te kombit shqiptar
kombi shqiptar duhet te bashkpunoj shum ngusht me gjerman austriak amerikan kanadez australi angli zvicerr me viking

keto jan shtigjet e shpetimit te kombit shqiptar
turqia po ashtu ka shpirte dhe drejtim pro serb prorus


lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.