Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-08-04, 07:08   #1
Mendimi
 
Anėtarėsuar: 23-10-03
Postime: 4
Mendimi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ēfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin?

Te respektuar,

Do ju propozoja qe te flasim pak per ato"GOCA" qe kur kumbin virgjinitetin cfare ju mbetet te thone?
"Kur kam qene e vogel", keshtu e ashtu....apo te tregohet se ke te mbyllur ne dry nje dashuri qe te ka marre cdo gje me veten tuaj???
-Te jesh real, sa do jemi ne mashkujt te kuptojme???
-Te mshehen gjerat, kur do hetohen?
-Te themi ne fillim te lidhjes,...?

E keshtu....etj..

Mos u ndieni keq ju gocat tona, kjo eshte per JU, e pergjigja e juaja nuk do te thote se (s)jeni V.....e....


Mendimi


Mendimi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-08-04, 09:43   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-09, 18:29   #3
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
Mundet me pas edhe Gentelmen se nuk e pyet te dashuren hiq se a je e virgjer apo jo ...dmth ka edhe qe nuk ju intereson ajo gje fare kur eshte ne lidhje me nje person qe ka gjdo gje te mire ne perjashtim te virgjinitetit !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-09, 17:45   #4
ENGJELLUSHA
E dashuruar
 
Avatari i ENGJELLUSHA
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Vendndodhja: Nė botėn time
Postime: 816
ENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėmENGJELLUSHA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Duhet te tregohet e verteta mos te mbahet sekret ku me pastaj mos ta marresh ne qaf dike tjeter se ka nje zot qe te sheh
__________________
TE DASHUROSH DIKE NUK DO TE THOTE ASGJE...DASHURIA E VERTET ESHTE TE BEHESH NENE
ENGJELLUSHA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-12, 07:57   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ENGJELLUSHA Shiko postimin
Duhet te tregohet e verteta mos te mbahet sekret ku me pastaj mos ta marresh ne qaf dike tjeter se ka nje zot qe te sheh
kujna bre duhet mi jap llogjari per trupin tand,kallxome se Zoti spaska pune tjeter vec me kqyre nermjet kamve te femrav,,,,heu fillozofi e shqiptarhanes
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 13-04-12 nė 07:58
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-12, 08:04   #6
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
kujna bre duhet mi jap llogjari per trupin tand,kallxome se Zoti spaska pune tjeter vec me kqyre nermjet kamve te femrav,,,,heu fillozofi e shqiptarhanes

Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Sipas saj, duhet tė dalim nė gazeta dhe televizione tė ndryshme para botės, dhe tė tregojmė tė vėrtetėn.
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-12, 13:04   #7
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
kujna bre duhet mi jap llogjari per trupin tand,kallxome se Zoti spaska pune tjeter vec me kqyre nermjet kamve te femrav,,,,heu fillozofi e shqiptarhanes

..disa e nderlidhin femren me makinen,deshira per te pas nje makine te RE ne ZERO kilometrazhe,ashtu duhet edhe femren ta drejtoj ai i pari...mjerisht filozofi e pluhnosur

ps:virgjiniteti asht qeshtje personale intime qe s'do ti takoj askujt,pos personit qe mban me vete ose jo!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 09:48   #8
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Pershendetje Mendimi!
Mendimi im eshte qe nese nje goce ka humbur virgjerine e saj,duhet te ia bej me dije partnerit menjehere si dhe kur i ka ndodhur nje gje e tille.Sinqeriteti ketu eshte mbi te gjitha.Me mire te tregohet me heret,ne fillim te lidhjes, sesa me vone kur pasojat ndoshta do te ishin me te medha duke marre parasysh mentalitetin e popullit tone!
Une,per veten time,kisha treguar qysh ne fillim nese me kish ndodhe nje gje e tille.Nese nje djale te do,patjeter se edhe mirekuptimi do te ishte me i madh,e pse jo, edhe falja!
Plotesisht me te drejte
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 12:22   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mos u njitini per virgjinitert si "memeci per telefon"sepse ajo nuk eshte ku me dit se qka,por,te njejten pyetjen duhet m'i parashtrue dhe mashkujve. A po hyjn mashkujt ne martese " te virgjer " a jo,e pastaj duhen me bisedue me femrat per keto qeshtje " teje dramatike dhe te rendesishme sepse prej kesaj pytjeje mvaret ardhmeria e planetit tone ". Une nuk kam problem me VIRGJINITETIN sepse vet jame VIRGJERESHE- ne horoskop. Ju pershendes te gjithve,posaqerisht MENDIMIN. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 14:53   #10
kaedhemazi
 
Anėtarėsuar: 23-12-03
Vendndodhja: gjermani
Postime: 209
kaedhemazi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Femrat do te duhej te thonin"Ishalla me merr per gru ai djali qe me ndihmoj me humb virgjinitetin.

E meshkujt ...... eshte mire qe ta humbin me te vertet para se ti tregojn te gjitheve qe e kan humb!!!!!!!!!!!!!
__________________
ngadale se i gjindet qarja,ok?
kaedhemazi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-04, 19:53   #11
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

qfar duhet thene a?
po mos e humb hiq,nese s'don te thuajsh diqka kjo eshte menyra me e mire


ju pershendes
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 23:13   #12
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

Hahahah, qfar duhet te thanun por vetem se urime,hahaha :lol: :lol: :!: te pershendes...
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-01-09, 17:32   #13
Teuta2
 
Anėtarėsuar: 20-12-08
Postime: 86
Teuta2 i dashurTeuta2 i dashurTeuta2 i dashur
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga livoreka bicio
Hahahah, qfar duhet te thanun por vetem se urime,hahaha :lol: :lol: :!: te pershendes...
hahahahahahaha s'pot thom flm se spom takon :P
Teuta2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-01-09, 18:03   #14
Teuta2
 
Anėtarėsuar: 20-12-08
Postime: 86
Teuta2 i dashurTeuta2 i dashurTeuta2 i dashur
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Tomorr edhe Murgesha i lexova disa shkrime tuaja pasiqe spata koh ti lexoj te gjitha ne teresi por tema eshte shum interesante dhe gjithmon aktuale ne shoqeri.

Un pajtohem me murgeshen ne shum raste, mendoj qe ju te dy u keqkuptuat ne rastin kur murgesha thoshte qe NUK KA DALLIME NE SEKS FEMER MASHKULL e tomorro PO, tomorr, murgesha thoshte qe nuk ka dallim jo FIZIKISHT ne seks (siq tha ti levizje e gjera te tjera) por ishte fjala nuk ka dallim ne VIRGJINITET sepse edhe mashkulli edhe pse nuk dallohet ka virgjinitet ose s'ka.. e kupton tani ishte fjala per seks (virgjinitet apo jo) e jo fizikisht e gjera te tjera si thua ti..

E pash edhe shembullin me kamarierin/en mentaliteti ne vendin ton lejon meshkujt te mos ken turp dhe njolla e femrat po, NUK ESHTE FERR, edhe ti tomorr pra pajtohesh me mentalitetin shqiptar. Eshte padrejtsi, sepse edhe un do ta doja me shum nje mashkull qe un jam dashuria e par per te dhe e para per te edhe ne SEKS normal, veq mi paramendu n'seks me dikon tjeter mdoket keq, (kjo nuk dmth qe me pengon por me mir do te ishte....)

Un pajtohem me faktin se te gjith (meshkuj femra) deshirojm (dhe duhet ta kemi lejen) ta kerkojm vet dashurin ton, duke nenkuptuar qe jo ta detyrojm veten te martohemi me te parin.. sepse ashtu dojm mirpo ndoshta me kohen (duke kaluar me te) e shohim sa na pershtatet, tani nese aj nuk na pershtatet aq ne tash a ta denojm veten e te heqim me te gjith jeten ton? ta denojm veten per 'gabimin' e ber? e ne fakt qe nuk eshte gabim sepse qellimi yn ka qen ta shohim se si eshte a na pershtatet edhe pse ndoshta ne fillim na eshte dukur qe jemi te pershtatshem mund te del edhe ndryshe...

Ni pytje per ty Tomor, sinqerisht, un nuk e di tash a ke naj femer, por nese e ki pas dikur ni femer qe tash normal nuk e don, kujtoje femren tende te par (dashuri apo veq femer ska rendesi), te lutem, ndalu dhe kujtoje, nese vjen dikush dhe te detyron te martohesh me te, a do ta kishe ber? SINQERISHT ... pres pergjigjen tende
Teuta2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-01-09, 23:15   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: [b]Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!

Titulli: Cfare duhet te thuhet kur kemi humbur virgjinitetin???!!!


Thuani cka humbt mos u gjette me dhe u kry puna.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 2 (0 Anėtarėt dhe 2 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.