Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...) 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 15-12-14, 18:13   #32
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora – Obamas: Jam nga KosovaKėngėtarja me origjinė nga Kosova, Rita Ora, ka shkėlqyer me performancėn e saj nė National Building Museum, si e ftuar nderi nė festėn e Krishtlindjeve nė Uashington.

E ftuar nga Presidenti i SHBA, Barack Obama, Rita e veshur me njė fustan tė zi elegant, me flokėt me onde dhe me buzėt e kuqe. Ajo performoi disa nga kėngėt mė tė njohura pėr festat e fundvitit duke ndezur atmosferėn. Mediet e huaja bėjn tė ditur se kėngėtarja nga Prishtina i ka treguar edhe njeriut mė tė fortė nė botė pėr prejardhjen e saj.

Gjatė kėsaj ceremonia Rita u takua dhe pėrqafua me Michelle Obamėn dhe vetė kreun e Shtėpisė sė Bardhė, ndėrsa tė pranishme ishin vajzat e tyre Maila dhe Sasha. Kjo mbrėmje bamirėsie u bė pėr “Children’s National Health System” (Sistemin kombėtar shtetėror tė fėmijėve).
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 39 (0 Anėtarėt dhe 39 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.