Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Shėndeti
Emri
Fjalėkalimi
Shėndeti Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-02-20, 12:14   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 23
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Maska dhe koronavirusi

Tashme koronavirusi ėshtė njė kėrcėnim serioz edhe pėr Shqipėrinė. Urojmė qė virusi tė mos infektojė shqiptarėt, por me sa duket mundėsitė janė tė pakta. Prandaj ajo qė duhet bėrė ėshtė qė tė merren masat e duhura pėr t’u mbrojtur nga koronavirusi. Ideja e parė qė na shkon nėpėr mend pėr mbrojtje nga virusi ėshtė maska. Sipas artikullit A na mbrojne maskat nga koronavirusi referohet se maskat nuk jane edhe aq te efektshme. ju si mendoni?


__________________
www.dietat.info

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Poshnjari : 27-02-20 nė 12:23
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 13 (0 Anėtarėt dhe 13 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.