Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-05-12, 20:59   #1
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Talentet e reja shqiptare te muzikes

Gjon Muharremaj qe jeton ne Zvicer.Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-08-22, 04:18   #2
angel711
Banned
 
Anėtarėsuar: 04-08-22
Postime: 1
angel711 i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Talentet e reja shqiptare te muzikes

shumė i lezetshėm Unė gjithashtu gjej shpesh kėngėt e kėtij kėngėtari pėr tė bėrė zile tė telefonit tim


angel711 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 11 (0 Anėtarėt dhe 11 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.