Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-01-23, 09:58   #1
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 292
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ish Ambasadori amerikan, William Walker : E inkurajoj Qeverinė ta padisė Serbinė pėr

“E inkurajoj fuqishėm Qeverinė tė bėjė atė qė ju sapo e thatė. Tė fillojė me cilindo proces qė duhet tė fillojė pėr t’i sjellė kriminelėt serbė para drejtėsisė. Po e shoh ēfarė po ndodh nė Hagė tash me akuzat pėr krime lufte pėr liderėt e UĒK-sė”, ka thėnė Walker
Ish-shefi i Misionit Verifikues tė OSBE-sė nė Kosovė, William Walker, ka inkurajuar Qeverinė tė vazhdojė me idenė e saj pėr tė paditur Serbinė pėr gjenocidin e kryer nė Kosovė gjatė viteve tė luftės mė 1998 dhe 1999.

...
______
https://www.koha.net/arberi/362637/w...-per-gjenocid/


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 11 (0 Anėtarėt dhe 11 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.