Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-12-07, 13:43   #226
Arbėr TARA
 
Anėtarėsuar: 13-12-07
Postime: 1
Arbėr TARA i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Tė njėjtin hall e kam edhe unė. Mua mė pėlqejnė vetėm emrat shqip qė kanė kuptim.
P.sh. Mjellma, Drenushė, Arbėreshė, Teuta etj.
Kisha pasė dėshirė ta ndėgjoj ndonjė mendim edhe nga ju por ju lutem shqip. E kam ultimatumin nga gruaja qė maksimum edhe dy javė ta gjej njė emėr tė gjinisė femėrore pėrndryshe....

Pėrshėndetje
Arbėr TARA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-12-07, 14:02   #227
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Te Pershendes ty dhe ne Teme te Pergezoj !!!
Emra Diqka te Veqant me Kuptim Shqip e Jo siq e Ceke me Larte me Ermra te Kafshve !!!!!

P/S Pa Keq Kuptime Kjo eshte Mnedimi jem dhe sme Pelqen qe Shimca Ngadrrohen me Erma te Kafshve apo Shpencve !!!!!!!!!!
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-07, 14:04   #228
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Emre qe me Pelqen me se Shumti eshte Arbardha !!!!
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-12-07, 15:32   #229
Ma-Origano
Anetar i Rrespektuar
 
Avatari i Ma-Origano
 
Anėtarėsuar: 02-12-07
Vendndodhja: aty ku me con Zoti
Postime: 1,189
Ma-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithėMa-Origano i njohur pėr tė gjithė
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ma-Origano Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ma-Origano
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana
Vallah edhe Driton,Alban, shume Emra te mira!!!
:P
Un epr djale kam qefe:Anton,Gentian,Gjone.Rigon etj e pere vazje:Kristina,Gentiana,etj
__________________
Jetoje jeten tende sepse jeta eshte e shkurter! Mesazhet privat nuk i pranoj neoqftse nuuk eshte posti serioz!
Ma-Origano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-07, 10:00   #230
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Emrat se me peqejn jon shum .. po veq dy pi ceki, Arbnora, Arber.!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-07, 21:48   #231
*B*u*K*i*
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Postime: 125
*B*u*K*i* i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Pershendetje te gjithve ne ket dhom,emrat qe me pelqejn nga gjinija femrore,jon Anita,,Elza,qe kallna mbsa ktyne emrave?po nga meshkujt spo di valla Emri im hehehe
*B*u*K*i* Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-07, 10:24   #232
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Emrin te cilin e preferoj eshte Mjellma !
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-08, 02:50   #233
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Hashim .............. :P
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-08, 05:40   #234
DritonPR
 
Anėtarėsuar: 28-11-06
Postime: 1,824
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Perveq Zanes askush tjeter sme don mua
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 01:58   #235
visar mazhiqi
 
Anėtarėsuar: 19-01-10
Postime: 1
visar mazhiqi i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
Pershdnetje per te gjith

Kam deshir ta di se cili emer ju pelqen me se shumti. Pra tregoni ketu se me qfare emri keni deshir ta pergezoni vajzen apo djalin e juaj ne te ardhmen ne qofse se nuk eshte sekrete.

tung kalofshi bukur
emrat me te preferuar per meshkuj jan VISAR , DRENIT, GENTRIT , GETUAR ; ndersa per femra violeta . gentiana . viollca . aferdita . teuta . ermira . elinda
visar mazhiqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 13:46   #236
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Emrin qė kam marrur pėr nofkė (OLTIANA)
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 14:02   #237
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

M'pelqejn emrat e shkurt dhe me Kuptim...
p.s
Arti...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-10, 14:17   #238
ErBliNdA
 
Avatari i ErBliNdA
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Vendndodhja: N"mendje tende
Postime: 20
ErBliNdA i dashurErBliNdA i dashurErBliNdA i dashurErBliNdA i dashur
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Me pelqejn shum emrat Arben Gabriel etj...
ErBliNdA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-01-10, 11:32   #239
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Emrat se me peqejn jon shum .. po veq dy pi ceki, Arbnora, Arber.!!


Shum i du keta dy emra.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-01-10, 11:34   #240
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,458
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
Shum i du keta dy emra.
Emrin tim qe dua shum ma kan vjedh , por ndasht spo ma nin ....


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 38 (0 Anėtarėt dhe 38 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.