Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-04, 11:15   #46
TONINO
Banned
 
Avatari i TONINO
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: Suisse
Postime: 277
TONINO i dashurTONINO i dashurTONINO i dashur
Gabim

Hola chica, une harrova ta propozoj njė emer shum sexi e emer i perkdhelshem se kur ta thirr at emer tė shkon zeri en shpat en shpat. aka emer mat bukur se Kamber. ani kur ta thrret Kambeeeeeeer.

--------------------------------------------------------------------------


Geto_21
TONINO Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-04-04, 09:18   #47
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

kambeeeeer hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-04, 09:35   #48
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim

krejt me pelqejne vetem emrin anna e urrej sepse me perkujton nje te kaluar.......................................
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-04, 13:43   #49
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershdnetje per te gjith...

Deshta tju pyes edhe nje pyetje lidheje me pyetjen e me parshdme.A e dini se qfare domethenje e ka emri juaj....Pa keq kuptime.Dhe a e dini se qka do te tjojn keta emra qe ju deshironi qe femijet e juaj ti trashigojn.

tung cool_boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-04, 13:56   #50
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

se pari dashta tč pyes ty cooli boy a e di ti se qfar kuptimi ka emri yt para se tna pyesish ti neve
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-04, 13:58   #51
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mickoja

per ate qe nuk e di po dua tju pyes juve e ndoshat ja qellion naj kush ketu..ahah
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 10:19   #52
-[ ArTA*uK ]-
 
Anėtarėsuar: 20-04-04
Vendndodhja: WEsT LoNdon*
Postime: 2
-[ ArTA*uK ]- e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Hi ju pershendes te gjithve rend, kalofshi sa ma BukUR
__________________
~A~R~T~A~
-[ ArTA*uK ]- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 10:22   #53
-[ ArTA*uK ]-
 
Anėtarėsuar: 20-04-04
Vendndodhja: WEsT LoNdon*
Postime: 2
-[ ArTA*uK ]- e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mua me pelqejn kto emra per vajza> Rezarta, Besarta, Donarta, Learta, Enisa, Elda, Kosovare...

Per Djem kto> Visar, Besart. Getoar, Artan, Edon, Kujtim, Erion...

pa-paaa ppl,
__________________
~A~R~T~A~
-[ ArTA*uK ]- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:03   #54
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PREJ QIKAVE HATIXHE,GJYLFERIE,QAMILE,QEFSERE,ZOJE.....
NGA DJEMET LEONARD,LAZDRAN ,DARDAN,KASTRIOT
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 09:41   #55
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Andolena................Lolita..................Ag nesa........
e nga Mashkuj asnj............ !!!!! hahahahahahah
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 10:09   #56
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
Andolena................Lolita..................Ag nesa........
e nga Mashkuj asnj............ !!!!! hahahahahahah
As emrin tim Cool_Boy jo a??? :cry: :cry:

Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 10:20   #57
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Cool_Boy
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 10:21   #58
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
Cool_Boy
urdheroni Engjullesha
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 10:21   #59
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

:) ;)
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-06-04, 10:23   #60
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

:) ;) Ok je i knaqur tash ;-) ;-))

T pershendet me Respekt "Engjellushjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a"


Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 52 (0 Anėtarėt dhe 52 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.