Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-01-08, 18:07   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Mbase Udheheqesia e Stafiit paska Ndryshar, mendova te bej edhe nje Lutje per Aop ne serverin Irc.Dardania.de ne dhomen #Dardania !!!
Me njohin si Peja^Boy ne kete dhome mendoj se Te dhenat personale i kam edhe ne tema e me parshme te hapura nga ana Ime...
Isha dikur Aop por per disa mos keqkuptime me eshte Larguar, dhe do kisha deshiruar te kthehem Prap ne Staffin mirembajtes te Dardanis !!

Ju pershendes dhe Respekt nga Peja^Boy


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-01-08, 18:19   #2
Albaner
Dardania Network
 
Avatari i Albaner
 
Anėtarėsuar: 12-11-07
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 216
Albaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuar
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Pershendetje

Stafi ka ndryshu pak amo jo krejt.. per kerkes se e ki bo ti ti duhesh me qen aj se eshte duft me ndryshu, se jemi hala ne se te njohim ty.. Spo mujm me qit ne kry se ski @ e lemo kur te mer ;)

Rrespekto per te qen i Respektuar !!
__________________
Armed Forces Of Dardania!
Albaner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-01-08, 05:35   #3
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Me Vje Keq mirpo skemi nevoj per @ te ri...


Gjitha t`mirat.
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-01-08, 19:36   #4
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mushtishti
Me Vje Keq mirpo skemi nevoj per @ te ri...


Gjitha t`mirat.
Oki Flm per pergjigjen....Gjdo te mire edhe juve !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-01-08, 19:37   #5
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albaner
Pershendetje

Stafi ka ndryshu pak amo jo krejt.. per kerkes se e ki bo ti ti duhesh me qen aj se eshte duft me ndryshu, se jemi hala ne se te njohim ty.. Spo mujm me qit ne kry se ski @ e lemo kur te mer ;)

Rrespekto per te qen i Respektuar !!

Shih Ky ...Po ti em Kajshe ne Pv me te msu me hy me Script e tash kishe Kunder ?!!!

Gjithashtu Flm per Mundin qe je pergjigj !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-03-08, 15:47   #6
gen|us
WwW.Dardania.De
 
Avatari i gen|us
 
Anėtarėsuar: 17-05-07
Postime: 44
gen|us i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek gen|us Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek gen|us Send a message via Skype™ to gen|us
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

Prooo jam Ishalla e mer :)
gen|us Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-03-08, 00:36   #7
CrAzY-BoY
 
Avatari i CrAzY-BoY
 
Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 156
CrAzY-BoY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek CrAzY-BoY Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek CrAzY-BoY
Gabim Titulli: Kerkoj @ ne dhomen #Dardania

ooo Arianit Peja leje se ska shtim te AOP've niher :P veq heqje :P haha


__________________
Tuke Me Kai

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga CrAzY-BoY : 16-03-08 nė 00:37
CrAzY-BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.