Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Kurani
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-06-13, 20:12   #1426
Maxi
Aktiv
 
Avatari i Maxi
 
Anėtarėsuar: 21-06-08
Postime: 139
Maxi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pyetje & Pergjigje

09.07.2013 Fillon dita e pare e muajit te bekuar Ramazan.

03.08.2013 Nata e Kadrit

10.08.2013 Fiter Bajrami

28.11.2013 Dita e pavaresise se Shqiperise.
__________________
Koha vjen pėr atė qė din ta pres.
Maxi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-06-13, 23:01   #1427
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pyetje & Pergjigje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
1. A ėshtė mbulesa detyrim pėr njė besimtare?
2. Sa mund tė zbulohet njė femėr para njė femreje tjetėr?
3. A quhet vetmim i ndaluar nėse njė grua takohet me njė burr, nė praninė e njė gruaje tė tretė apo patjetėr duhet tė jetė i pranishėm mahremi?
4. A ėshtė e lejuar tė gėnjesh bashkėshorten?
ku i ke gjete qeto pytje allahile hahah


__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.