Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-11-11, 15:24   #31
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Elvio, une mendoj mendim i ime personal eshte se qeshtja e mbikqyrjes se thmive ka ardhe deri te arsyja qe ka shty me marr nje hap te tille....,sepse ajo veq paska qen ne lidhje qe prej vere apo edhe me heret..., sikur te ishte i interesum ai do ta krynte kete gje me heret..., ndoshta ka dasht me marr edhe vajzen me largue duke e marr parasysh qe femra kur qartet per seks krejt dalldiset edhe vajzen e shtin ne loje... se e detyron ai turki...edhe per epsh femra o ne gjendje me shit edhe shtetin... ishalla Atifetja nuk bjen ne kso sprove se e han dreqi Kosoven edhe Popullin se shkruan naj marrveshje qe e qon ne humbje Kosoven....ama se besoj se Tadiqi eshte bulash peder a edhe edites i tutna se kogjo pe permend Borkon..shpesh mos pe ja jep bakshish Mitrovicen.. se tash te moshumet po bojn hygjym mas te rijve
Qishtu thojn Teuta mbretresha Ilire e ka humb.. luften.

E ky rrahmani me duket ka pas qellim thmin me i marr edhe me i thene ksaj ok vazhdo ti...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Tarzani : 11-11-11 nė 15:25
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-11-11, 15:34   #32
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Beharja ish shku me turk, e me sa e di une turq nuk kemi ne forum andaj s`jam ka tutem qe ajo ka qen anetare e ketij forumi!
Sa ka te drejta burri ne femij po aq ka edhe gruaja edhe mos e vazhdo me tutje ket diskutim
Dhe mos ja u le fajin vetem grave per ndarje, e as qe shkojn me tjer pas ndarjes, as qe i majn femijet per veti. Femijet ne te gjitha rastet jan shum me te lidhur me nenen se baban. Pse o keshtu une nuk e di, por sado plak te jet njeriu edhe nje gisht me e gervish thirr oj nene e jo o bab!

Lumturia e gruas nuk eshte vetem te penisi 18 a 25 si qe nuk eshte as lumturia e burrit vetem te seksi. Jeta bashkeshortore duhet te plotesoht me te gjitha e jo vetem me seks! Zgjati sa zgjati nje maredhinie seksuale ajo eshte vetem plotesim nevoje e jo lumturi jetesore.
Po hajt se ndoshta je i ri e keto pune te ti arsyetohen e shqyrtohen vetem nga truni i poshtem, andaj nuk po ta ze per te madhe qe nuk po e njifshe jeten ne aspekte tjera.
Mos te jes borxh se tani po ankohni qe spo na perfillin meshkujt shqiptar e po duhet me bo qare ne gjeti....

Ok Fajin grave ja u lo sepse po i shfrytzon te gjitha mundsit me perfitue vetem per veti edhe kur nuk e ka drejt..., don mu knaq me 25 don me i pas 2500 euro ne muaj me shtesa te thmive me ble gardaroba seksi, qato shtesa i pagun baba i thmive nje pjes e me ja ndalue burrit mi pa thmin...
A thue per qka u shkue beharja te turki, a ska pas me honger e me pi e vesh e mathe a... e se ka lan burri me shkue ne opqin etj etj, u shkue haku i 25 it... Ani pse 14 vjet difeerenc me turkin... cm u kon ne pytje ka than bile qito 5 vjet mos tem ikin... te mramat se deri ne 40 45 vj ju qartni se mas anej lypni strehim te naj burr veq mos me ju bertit kush... mas dyzet e pestave ju e shiqoni interesin e thmive deri ateher jo kurr.....

Nejse .........
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 16:28   #33
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
Elvio, une mendoj mendim i ime personal eshte se qeshtja e mbikqyrjes se thmive ka ardhe deri te arsyja qe ka shty me marr nje hap te tille....,sepse ajo veq paska qen ne lidhje qe prej vere apo edhe me heret..., sikur te ishte i interesum ai do ta krynte kete gje me heret..., ndoshta ka dasht me marr edhe vajzen me largue duke e marr parasysh qe femra kur qartet per seks krejt dalldiset edhe vajzen e shtin ne loje... se e detyron ai turki...edhe per epsh femra o ne gjendje me shit edhe shtetin... ishalla Atifetja nuk bjen ne kso sprove se e han dreqi Kosoven edhe Popullin se shkruan naj marrveshje qe e qon ne humbje Kosoven....ama se besoj se Tadiqi eshte bulash peder a edhe edites i tutna se kogjo pe permend Borkon..shpesh mos pe ja jep bakshish Mitrovicen.. se tash te moshumet po bojn hygjym mas te rijve
Qishtu thojn Teuta mbretresha Ilire e ka humb.. luften.

E ky rrahmani me duket ka pas qellim thmin me i marr edhe me i thene ksaj ok vazhdo ti...
Tarzan.

Kjo e femise eshte e ngaterruar aq sa Rrahmani me ate te turqise qe kish gjet ate idealen dashuri

Sinqerisht s'me shkojne duart te shkruaj seriozisht mbi ata injorante sikurse ajo e ndiera me Rrahmanin.

Keshtu e ka kur ke besdi balten

Lehte mund te behesh avokat,edhe avokate e te dy paleve,por i vjen era shume,madje aq sa s'vlen te mbrosh,edhe te prekesh askend,por ja qe te papune,edhe secilit i djeg disi me c'ka shoh.

Perse e la njehere ai,qe te shohe sa vlen???

Tregues qe s'vlen doli se ish me epshe me te reja ai turku,edhe asaj i duheshin eksperienca te reja mbi seks,sepse hyqmila te dy palet kan nevoje pas nje fare moshe mbi keto lojera qe s'plotesohen nga ato c'ka kish,edhe respektohen.

Pastaj donte femijet!!!

Aty i kish,pse duhej hapesire???

Tarzani te drejtohem ty,sepse me duket sikur ai Rrahmani eshte tregues i nje mashkulli me zakon e tradite shqiptar kur e mbroni disi ,,,,,,,,,,.

Nqs duhet te shohim te verteten ,e verteta qendron besoj qe ai ish xheloz pse bashkeshortja e tij gjeti tjeter mbeshtetje.
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 16:41   #34
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Hakmarrja ma e mire ndaj atyre qe ta marrin gruen, eshte me i lane me jetu me qat grue.

Une mendoj se ky fatkeqi, Rrahmani, e ka dhee punen shume ma heret. Kur u martu
Tani kur ka ba fmi.
Po a mbytet nana e femijeve tu, bre idiot!!!???
Nana e femijeve tu!!!
Qysh mundesh ti me e dashte evladin kur ia mbyt nanen?!

Une, nuk e kisha mbyte, edhe nese m'i kish marr femijte edhe nese kish shku me jetu e me shka e me grek.

Do t'me thoni: po ti sje i martuar, prit deri sa te provohesh.

Me vjen keq por kjo nuk eshte arsye e forte.
Njerezimi mbahet mbi parime.
Njerezit vdesin, shkojne e vijne, parimet mbesin.
Cka vlen njeriu pa parime?!
Dhe nese martohemi qe te heqim dore nga parimet tona, dmth nga vetvetja, e te shnderrohemi ne qese plastike qe pasi e hedh ne berllog shkon kahdo qe e merr fryma, "nese me doli nje kurve, une shkova ne burg, nese me doli nje e ndershme, une u knaqa", atehere kot diskutojme. Atehere pra, krejt qenkemi rrahmmana, e krejt qenkemi behare.

Ligji, qe e kane ba njerezit ma te mencur se na, e ka llogarite qe ti je prind edhe qe ti e don evladin, edhe ta ka mundesu lidhjenme ta edhe pas ndarjes me bashkeshorte. Qaq sa je insan ti, qaq sa e meriton ti me u qajt prind, qaq ta mundeson edhe ligji e gjyqi me u knaq me evlad.

"Kurves", hallall more zoti ia baft, e 1000 here faleminer qe i ka shku mendja me ma pastru jeten e familjen prej kurvnise e me m'u hjeke qafesh vullnetarisht. Jo me e mbyte, po edhe shperblim me i dhane.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:14   #35
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
Mos te jes borxh se tani po ankohni qe spo na perfillin meshkujt shqiptar e po duhet me bo qare ne gjeti....

Ok Fajin grave ja u lo sepse po i shfrytzon te gjitha mundsit me perfitue vetem per veti edhe kur nuk e ka drejt..., don mu knaq me 25 don me i pas 2500 euro ne muaj me shtesa te thmive me ble gardaroba seksi, qato shtesa i pagun baba i thmive nje pjes e me ja ndalue burrit mi pa thmin...
A thue per qka u shkue beharja te turki, a ska pas me honger e me pi e vesh e mathe a... e se ka lan burri me shkue ne opqin etj etj, u shkue haku i 25 it... Ani pse 14 vjet difeerenc me turkin... cm u kon ne pytje ka than bile qito 5 vjet mos tem ikin... te mramat se deri ne 40 45 vj ju qartni se mas anej lypni strehim te naj burr veq mos me ju bertit kush... mas dyzet e pestave ju e shiqoni interesin e thmive deri ateher jo kurr.....

Nejse .........


Me vjen keq qe ket tem kaq te ndishme po e qon ne diskutime palidhje.
Nese nena jote o interesu per ty vetem masi i ka bo 45 vjet shko mytu ma mir diku, se ateher qendron ajo cka ti po e thua. Perndryshe nena ka interesim tere jeten per femiun e vet.

Dhe.....

Eshte ne pytje mjeshteria e jo centimetrat per kenaqjen seksuale te gruas, po te ishte ashtu si po thua ti ju burrat skishit pas shanc me e shti ner veti nje grua. Kuaj e gomar ka sa te duash dhe ate centimetersh qe ju burrat mund vetem ta enderroni!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:24   #36
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Vallahin mjeshtria jon e molerit spo bon pune kohve te fundit nuk po ju begeniset...kushedi ngjyrat e njejta nuk kan efektin e duhur... i ke pa dhomat shpesh i ngjyrosin sipas deshires... sepse ngjyra e njejte disi po i ik lezeti ... e kombinim ngjyrash nje dhome kso ngjyre tjetren ngjyre tjeter..disi te merr gjumi me mire relaksim i vertet...

cm po i endrroni ju edhe pastaj po na shkaktoni probleme ne familje...., nuk po doni me ike veq vet por po doni edhe pjesen tjeter te familjes thmin me i marr... e buri vishkull kuferin prej katit tret e ne toke...

Tema e ndjeshme sa dush edhe aktuale sa dush per mentalitetin tone qe bie ne kundershtim me lirit dhe drejtat e gruas ne shtetet ku jetojm....

ps> nuk o rasti i fundit... jo jo kso raste kan me ndodhe ende.... deri sa te mushen mend shnollat.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Tarzani : 11-11-11 nė 17:25
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:31   #37
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Elvio, ndoshta edhe gjelozia, mirpo pse ai se beri nje gje te tille me heret prej veres...?
Une nuk jam i knaqur pse ka ndodh rasti ne fjal sepse nje jete e nje personi po humb, mirpo mos harro edhe vujtjet qe i shkaktohen prindit kur ja merr te drejten mos me pa driten e syve(thmin) a ka te drrejt tja marr drejten e mbikqyrjes se thmive... kur vet shnolla don me pas avantura me tjetrin ??? nese ka drejt ateher e gjykojm Rrahmanin... pse e ka ba nje veper te shemtuar.

ketu te gjith e pranojn ndarjen ne parim,por si... ai qe ike per qef... ai t ia le thmin tjetrit partner te kujdeset per ta...jo vetem te ik me gjith ate qka don duke e lenduee e shkatrrue tjetrin.
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:42   #38
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
Vallahin mjeshtria jon e molerit spo bon pune kohve te fundit nuk po ju begeniset...kushedi ngjyrat e njejta nuk kan efektin e duhur... i ke pa dhomat shpesh i ngjyrosin sipas deshires... sepse ngjyra e njejte disi po i ik lezeti ... e kombinim ngjyrash nje dhome kso ngjyre tjetren ngjyre tjeter..disi te merr gjumi me mire relaksim i vertet...

cm po i endrroni ju edhe pastaj po na shkaktoni probleme ne familje...., nuk po doni me ike veq vet por po doni edhe pjesen tjeter te familjes thmin me i marr... e buri vishkull kuferin prej katit tret e ne toke...

Tema e ndjeshme sa dush edhe aktuale sa dush per mentalitetin tone qe bie ne kundershtim me lirit dhe drejtat e gruas ne shtetet ku jetojm....

ps> nuk o rasti i fundit... jo jo kso raste kan me ndodhe ende.... deri sa te mushen mend shnollat.
O njeri nuk po ju merr kush femijet e familjes, te nenes, babes, motrave, vellezrve tuaj.

Gruaja merr femijet e vet. Njejte edhe baba qe i merr femijt ne perkujdesje del e sexovatet me kon te mujn, ne fund ja u qon femijeve nje njerke duke i lene ata plotesisht nen meshiren e saj, krejt mvaret prej asaj njerke lumturia e atyre femijeve, me qillu inson nuk ja u ndan edhe baben prej dashuris per ta, me qen shejton e kthen ate burr krejt per veti dhe ata femij qe jan nen perkujdesjen e tij shofin vdekjen e dashuris se babes per se gjalli dhe tekat e njerkes zemerkeqe.
Per qata ne martes njeri duhet me perbi shum, si baba si nena, po u ndan ata dy mes veti ardhmeria e femijve eshte ne dor te fatit e jo te nenes e babes me.

Nuk vritet nena e femiut tend per asgje ne bot, po ja u vrave femijve tu nenen eshte akti me e i sakt qe ti ata femij nuk i ke dasht kurr dhe pik!


E kam cek ne shkrimin e par ne ket tem, nuk gjykoj as mbroj asnjerin as tjetrin, gjynah qe lidhja e tyre ka pas femije, e qe te dy kan manipulu me ndjenjat e tyre.

Lej ti centimetrat se ato ne lidhje me ket tem jan vetem ne koken tonde!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:52   #39
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

more sherri i cm ajo ka ik te turki, edhe secila vepron keshtu... ti a me teper e don nonen a burrin, normal nonen...burri o sen i gjetun... merr ose le rri ose ik.... e nones smuj i ik se e ki non...dashurija ndaj nones eshte e madhe...,mirpo jo secila femer e meriton me kan nene por Allahu ja ka mundsue.

Ti ne kete teme edhe ne kete debat po tregon poshtrsin e shnolles, vjen njerka qka o njerka shnoll shnoll nona shnoll njerka femer mo pa pik rahmeti ..mendjen veq te cm

100 here ma rahmet kem ne per thmi se sa ju....shnollat. nuk o ne pytje veq do buke me ja bo me ja la teshat e vendin me ja shture ... por shume sene tjera...
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:54   #40
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

o kush a ba me fole per moral,kure e ka gojen non stop me ndytsina,po vete fakti se si shkruajne ktu tregone qe hasim ne diskutime me njerz te familjve te ulta,,,,,mos mirri me dhimbjen e tjerve e sidomos kure a raste vdekje se a gjunah ,duhet marre me ju ardhe prej vetes,po dikush se ka dert per pes pare e rreh edhe nanen e vet besa edhe motrat e veta i cnjerzone,ka edhe ksi lloje manjakesh qe sillen kendej,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 17:59   #41
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

hej , mos u boni de nervoz ,..!

a dini pse vihet deri ne keso situata makabre ..!

krejte thjeshte , qe ..

sepse shqiptaret cdo gje dine sot ne boten moderne , more cdo gje .. veq per planifikim te familjes , kurr ndi jo , se le praktiku ..!

..sinqerishte , se si martohet njeriu tek ne , e se si krijojne femi e familje , pak ndodhin divorce e skena rethnqese , shume pak bile , eh , qe jetohet "qenqe " per shkak te ketyre situatave jetohet , behi ferr , te pakte jane ata qe pajtohen me rrethanat ku ndodhen dhe dine te vazhdojne per se mbari ..

..p.s.
e shkova enkas ne shenje solidarizimi me femijet qe vine ne kete jete si produkt i pamaturise se te rritureve dhe bartin pasojat e tyre ,
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 11-11-11 nė 18:04
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 18:04   #42
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
more sherri i cm ajo ka ik te turki, edhe secila vepron keshtu... ti a me teper e don nonen a burrin, normal nonen...burri o sen i gjetun... merr ose le rri ose ik.... e nones smuj i ik se e ki non...dashurija ndaj nones eshte e madhe...,mirpo jo secila femer e meriton me kan nene por Allahu ja ka mundsue.

Ti ne kete teme edhe ne kete debat po tregon poshtrsin e shnolles, vjen njerka qka o njerka shnoll shnoll nona shnoll njerka femer mo pa pik rahmeti ..mendjen veq te cm

100 here ma rahmet kem ne per thmi se sa ju....shnollat. nuk o ne pytje veq do buke me ja bo me ja la teshat e vendin me ja shture ... por shume sene tjera...

Per burra i lojm nenat pra vetvetiu kuptohet se ma shum i dojm burrat.

Burri trajtohet me dashuri tjeter e nena me dashuri tjeter, dhe mos u mundo me i ba kto dy dashuri te njejta se nuk kan gje te perbashket am hiq asgje nuk i lidh keto dy dashuri mes veti.

Mos ti ka marr najkush qe ski guxu as me u ni i gjall se le mo me vra, femijet, qe qaq shum o ka te pelcet zemra per femijet e te tjerve, apo mos thasht zoti te ka ike gruaja yte per pak centimetra me shum te tjetri qe po i permend kaq shum centimetrat?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Murgesha : 11-11-11 nė 18:07
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 18:12   #43
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
more sherri i cm ajo ka ik te turki, edhe secila vepron keshtu... ti a me teper e don nonen a burrin, normal nonen...burri o sen i gjetun... merr ose le rri ose ik.... e nones smuj i ik se e ki non...dashurija ndaj nones eshte e madhe...,mirpo jo secila femer e meriton me kan nene por Allahu ja ka mundsue.

Ti ne kete teme edhe ne kete debat po tregon poshtrsin e shnolles, vjen njerka qka o njerka shnoll shnoll nona shnoll njerka femer mo pa pik rahmeti ..mendjen veq te cm

100 here ma rahmet kem ne per thmi se sa ju....shnollat. nuk o ne pytje veq do buke me ja bo me ja la teshat e vendin me ja shture ... por shume sene tjera...
jo po kane thane tyneherit:
diskutimi shkon bash qaty ku t'dhemb problemi

edhe qitu po shihet qe ty dost: guha po t'shkon qaty ku po t'dhemb dhomi

Se, qe thu ti, llaf po bojme, Frojdi ka thane: qata burrat qe e kane lucin e vogel, i kane qef veq senet e mdhaja, kerret e mdhaja, shpijat e mdhaja, veprat e mdhaja, alltijat kallashat vrasjet mbytjet... se duhet me e plotesu diqysh ate vogelsine, ate turpin per lucin e vogel qe i percjell gjate gjithe jetes.

Kete "turp" kurrqysh nuk kane mujt me e kalu deri sot, muslimanet, turq e shqipeca e arab, qe me bo me i lane gruja, po i del zani i zi qe e ka lucin e vocerr. KA TA STRO FE !!! Ckaa po t'vyn jeta tani? Hajt?
A jetohet me luc t'vogel???


ps.

drejtori edhe sekretaresha e re, gjate seksit:

sekretaresha: Drejtor, a e shtine?

drejtori: Po, moj, moti e kom shti?

sekretaresha: Khuuu po t'madh e paske.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 18:40   #44
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Wink Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
O havera moderator, mos u boni per dikon non e per dikon njerk..., mos i mbyllni syt per dikon e per dikon strikt.... se qartna....!

Selam Zeroooos.
Une si te shofe me syte e mije qorre,edhe em vra dikonde ti tham mire ka ba taraku,se teper po shpreh vujtje njeri,teper njeri i shtypune po tregohesh,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 11-11-11 nė 18:41
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 19:30   #45
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten


EDHE???

Sa u denua Rrahmani?


elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.