Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu! 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 11-11-11, 20:03   #20
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Per burra i lojm nenat pra vetvetiu kuptohet se ma shum i dojm burrat.

Burri trajtohet me dashuri tjeter e nena me dashuri tjeter, dhe mos u mundo me i ba kto dy dashuri te njejta se nuk kan gje te perbashket am hiq asgje nuk i lidh keto dy dashuri mes veti.

Mos ti ka marr najkush qe ski guxu as me u ni i gjall se le mo me vra, femijet, qe qaq shum o ka te pelcet zemra per femijet e te tjerve, apo mos thasht zoti te ka ike gruaja yte per pak centimetra me shum te tjetri qe po i permend kaq shum centimetrat?
Trajtohet ... me fuqi kapacitet burri si te eshte i fort ti e fshin oborrin si nuk eshte i fort... ti ja nis murmuron e nem anej knej..., e ne vend se me nem ajo fisinkja ka ike... ok ne rregull ama thmin duhet me ja lan burrit...., jo me vujt ai per thmi.
Nana me brina me kan nene eshte.... edhe duhesh me respektue...prej nene ski ku ike e prej burrit si smunet ti ike e ndrron a...demek ti per burr po shkon... e masi nuk te pershtatet e ndrron si kerrin...!

Phanta, mos lakmo ti edhe Murrizi, per shnolla o tjeter sen....

Ps> Dulles i kem ga....
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.