Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-01-21, 09:06   #1
power8
 
Avatari i power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 335
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Analiza e IFIMES: Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės

Analiza e IFIMES : Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės

MĖ: 19 JANAR 2021


2 spijunat serbofile : edi kristaq drogirashi dhe enver hoxha (minoritar jevg i pdk)


Instituti Ndėrkombėtar pėr Studimet e Lindjes sė Mesme dhe Ballkanit (IFIMES) nė Ljubjanė, Slloveni, rregullisht analizon zhvillimet nė Lindjen e Mesme, Ballkan dhe nė botė. IFIMES ka analizuar situatėn aktuale politike nė Kosovė nė kontekstin e zgjedhjeve tė parakohshme parlamentare, tė cilat do tė zhvillohen mė 14 shkurt 2021....
-----
https://www.botasot.info/aktuale-laj...re-te-kosoves/


__________________
Njeri pa firmė !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga power8 : 19-01-21 nė 09:07
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.