Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-05-08, 17:14   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Qka do Ndryshohet ne Dardania

Qka Presim nga Admin, Moderatoret, dhe Operatoret, e Rinj ne Dardania...
Qka do te kete Risi , apo Ndryshime ??


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 07-05-08, 19:08   #2
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

ktu qenka me u pergjigj vetem ata te mdhenjet aaa
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 16:55   #3
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
ktu qenka me u pergjigj vetem ata te mdhenjet aaa
Mund te Pergjigjesh edhe ti ...te japesh Mendim se qfar do deshiroje te ndrrohet ne kete Server !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 17:15   #4
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Mund te Pergjigjesh edhe ti ...te japesh Mendim se qfar do deshiroje te ndrrohet ne kete Server !!
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 17:26   #5
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA

Ka kush ja then keti dhombet
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 17:28   #6
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Hahah Rrini tash mos u rrehni ..hehe !!
Mua ja kan nis jo me mi thy dhembet por edhe Blocka e Delete Turive po me japin bahahah
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 17:29   #7
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA
Fakt eshte se disa po mendojn qe eshte krejt e tyre edhe qka tju pelqen atyre duhet ta ndalin ne Forum e qka Jo duhet te shlyhet ...Ruju Besa se i forti edhe te rreh !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 08-05-08, 22:21   #8
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Me koh Ndryshimet dot shifen me Pun e'jo me Fjal... :)
SheTa Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 14-05-08, 10:12   #9
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

teutaA mė tregon mu qom njė PM edhe fakte tė lutem, do tė shikoj pastaj edhe mundem met kdhy pėrgjigje ska ktu sllav,shefa krejt njėsoj jemi

Moderatort/Antart/ qė kan qen ma pėrpara kan pėrparsi mė shum se un tash qė kam ardh.

Ju faleminderit Gloss
__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 15-05-08, 23:54   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
SPO GUXOJ ME FOL SE KOT PO FSHIHEN SHENIMET IHAAAAA U BA SI ME KAN FORUM KOMUNIST E UN ISHA KAN PER NDRYSHIME SIDOMOS TEK MODERATORET DUKE E PAS PARASYSH QE EDHE PRESIDENTIT I KALON MANDATI KESHTU QE EDHE KETU NUK ISH KAN KEQ DO ME I HJEK QE KAN KRIJU BINDJE QE KREJT E TYRE KETU ESHTE E NE JEMI VETEM SLLAV E SKAN FAR RESPEKTI PER ANTAR

UN E DHASH MENDIMIN TIM EDHE PSE NUK DO TE MERRET PARASYSH FARE OSE DO TE QLYHET SI MOS ME PAS KAN KURR PO NESE DON KKUSH EDHE ME ME RREH VALLA TY PEJA BOJ KIK BOX PA TI THY DHOMT QE ME SHTINE ME FOL SE LA

Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-05-08, 16:36   #11
Wolf
GjaKoViLLe
 
Avatari i Wolf
 
Anėtarėsuar: 30-08-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 339
Wolf e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Wolf
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Une vet personalisht Kam besim t`plot Qe shum sende dot ndrryshohet ne www.Dardania.de Sepse tash ka njerz te vullnetshem qe Din dojn edhe slodhen kurr duke punuar vetem per Argetimin e Vizitorv/e te ksaj web faqe.


Pse e them Sepse t`gjith i kam shok njifemi qe shum vite jav di Mendimet Endrrat Punen e Tyre edhe per at kam Besim shumm qe shum ndrryshime dot ket

Pun ma t`mir.. Angazhim ma I Mir Dhe t`gjitha SENDEt
Wolf Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-05-08, 01:22   #12
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani
i nderuar un kam respekt per gjdo njerin ketu dhe nuk e ceka emrin tend fare e sa per postin e moderatorit nuk jam e interesuar se keto gjera jan per me te ri keshtu qe nuk do e preferoja edhe po te me ofrohej nje gje e till

qudi me neve shqiptaret gjithmon e akuzojm deshmitarin e kriminelin e gezojm me liri keshtu qe ketu tregon edhe vet fakti qe ne ket tem ka shum pak postime

e ty peja boy veq mos te zafsha a te thash mos me shti me fol se tani bahet kjameti

me te mira Teuta
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga teutaA : 17-05-08 nė 01:24
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-05-08, 01:24   #13
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gloss
teutaA mė tregon mu qom njė PM edhe fakte tė lutem, do tė shikoj pastaj edhe mundem met kdhy pėrgjigje ska ktu sllav,shefa krejt njėsoj jemi

Moderatort/Antart/ qė kan qen ma pėrpara kan pėrparsi mė shum se un tash qė kam ardh.

Ju faleminderit Gloss
ju flm por ishte vetem nje mendim i imi qe gjdo gje ka nevoj per ndryshime ose perndryshe kalon ne monotoni deshtem ne ose jo

keshtu qe nuk kam vrejtje

me te mira Teuta
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-05-08, 01:28   #14
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Duhet te ndryshoj diq;

Mirepo, ndryshimi duhet perceptohet, vrehet nenkuptohet --->> JO ne kuptimin e reduktimit te dickaje qe deri me tani ka qene prezente, ka funksionuar ... POR, ME SHTIMIN DHE PROFILIZIMIN E RUBRIKAVE TE REJA qe kane te bejne , nderlidhen me SHKENCEN (qofte ato eksakte , poashtu dhe sociale).

Dhe natyrisht me shiqimin e mundesive qe ato rubrika, nenrubrika , tema qe deri me tani kane ekzistu dhe funksionu te revidohen , mbikqyren dhe mirembahen edhe me tutje ne vazhdimesi ....
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 17-05-08 nė 01:31
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-05-08, 21:55   #15
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Qka Presim nga Admin, Moderatoret, dhe Operatoret, e Rinj ne Dardania...
Qka do te kete Risi , apo Ndryshime ??
Kishte qene e drejt qe antaret e FD mos te kene mundsi te kyqen me 2-3 nofka !!!siq bejn disa ketu.


luckyman Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.