Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Enigmatika
Emri
Fjalėkalimi


 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 05-09-09, 18:46   #11
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Logjik :

Pergjigjuni Sakt ketyre pyetjeve .

Pytja 1 Nė fillim shkruet Prizren me P kurse mbrapa me M
.............A ėshtė e sakt:

Pytje 2 Qka ėshtė nė mes Prizrenit

Pytja 3 Qka ėshtė mbas Prizrenit?

Pytja 4 Njė njeri qka jeton nė Prizren!
.............A mundet te varroset nė Prishtin

Pytja 5 Qka kalon nėpėr ara e nuk ec ...?

Pytja 6 Ti je biri i IM por unė nuk jam babai YT
.............Kush munt ti thet kto fjal ...?

Pytja 7 Ku ishte burri i vejushkės Sandra kur ja vodhėn fmia pjeshkat

Pytja 8 Nė cillin muaj flejn 18vjeqarėt kineze mė sė pakti

Pytja 9 Qka ban njė Gotshitės nėsė nuk ka got …?

Pytja 10 Njė Tren elektronik vazhdon drejtim veriut
.............Nga cilla an fluturonė tymi…?
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 7 (0 Anėtarėt dhe 7 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.