Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ? 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 26-03-11, 19:51   #23
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Kuriozitete

Zbulohet se per qfar mendojn burrat veq seksit

Pas shumė e shumė vitesh kėrkimesh mė nė fund u "zbulua" se ēfarė kėrkojnė burrat veē seksit. Zbulimi "interesant" ėshtė bėrė nė Angli, nga "profesori" Sheridan Simove, i cili ka publikuar rezultatet e tij nė librin "Ēfarė mendon njė burrė pėrveē seksit".

Libri ka arritur tė ketė sukses tek studentėt britanik, jo pėr argumentet, por pėr njė arsye mė tė thjeshtė. Pas titullit kurioz dhe njė kapaku serioz, lexuesit gjejnė 200 faqe, tė gjitha tė bardha.

E megjithatė, autori thotė se pėrgjigja gjendet nė fletėt bosh, pasi siē thotė ai, ėshtė provuar shkencėrisht qė burrat nuk mendojnė gjė tjetėr pėrveē seksit.

Profesori Sheridane Simove nuk ėshtė njė profesor, por njė autor programesh televizivė dhe komedianė nė Angli. Ky libėr ėshtė rezultat i punės sime dhe jetės time 39-vjeēare. Kam bėrė kėrkime dhe eksperimente shumė tė kujdesshme nė kėtė fushė. Pas shumė vitesh punė arrita nė pėrfundimin se burrat nuk mendojnė absolutisht asgjė tjetėr veē seksit, thotė ai.

Nė lidhje me librin ai shprehet se ata qė do e blejnė kanė mundėsi tė tjera veē leximit. Mund ta pėrdorin atė edhe pėr bllok thotė Simove
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 29 (0 Anėtarėt dhe 29 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.