Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-04-08, 03:57   #1
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Ne radhe te pare ju pershendes ne pergjithesi...
Ndaj,vendosa per t'hapur kte tem,
kushtuar Sofer Dardanise... duke besuar se jame e mirepritur per kte hap qe mora para gjithe anetarve dhe stafit drejtues gjithashtu....Jufalemnderit ne mirekuptim

Dhe njihere pershendes Stafin drejtues si dhe gjithe anetaret e ketij Forumi dardan...Ngrohtesishte ftoje gjithe kombin shqiptar nga do qe jemi vellezer&motra nga do dhe ku do mik&mikesha&dashamir/e&shoqe/ri miresevini ne sofer e dardanise...Aktivizohuni mblidhuni qe te gjithe,behuni optimiste t'jeni pran njeri tjetrit,ne ditet e mira dhe ato te veshtira,shtrini doren e pajtimit,ngreni dodhin,ne sofer dardane....buke e krype e zemer te bardhe si tradite qe na lane te paret tan gjysher&stergjysher..!!

************MIRESEVINI NE SOFER DARDANIA***********
*********MERRNI MOS KURSENI JU BAFSHIN MIRE*******
*******NGA NATYRA ME JU DHE PER JU PER TE GJITH******
http://www.ceeol.com/aspx/getbinary....8-765ba5e9755e
Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 24-04-08 nė 04:07
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-04-08, 09:22   #2
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra
Ne radhe te pare ju pershendes ne pergjithesi...
Ndaj,vendosa per t'hapur kte tem,
kushtuar Sofer Dardanise... duke besuar se jame e mirepritur per kte hap qe mora para gjithe anetarve dhe stafit drejtues gjithashtu....Jufalemnderit ne mirekuptim

Dhe njihere pershendes Stafin drejtues si dhe gjithe anetaret e ketij Forumi dardan...Ngrohtesishte ftoje gjithe kombin shqiptar nga do qe jemi vellezer&motra nga do dhe ku do mik&mikesha&dashamir/e&shoqe/ri miresevini ne sofer e dardanise...Aktivizohuni mblidhuni qe te gjithe,behuni optimiste t'jeni pran njeri tjetrit,ne ditet e mira dhe ato te veshtira,shtrini doren e pajtimit,ngreni dodhin,ne sofer dardane....buke e krype e zemer te bardhe si tradite qe na lane te paret tan gjysher&stergjysher..!!

************MIRESEVINI NE SOFER DARDANIA***********
*********MERRNI MOS KURSENI JU BAFSHIN MIRE*******
*******NGA NATYRA ME JU DHE PER JU PER TE GJITH******
http://www.ceeol.com/aspx/getbinary....8-765ba5e9755e

Pershendetje e Nderuara Natyre ,te uroj per temen ,shume ide e mire te uroj sa me shume misafire dhe do te behet shume interesante nese sherbejme njeri tjetrin , me lloje te ndryshme te gatimeve si ato nga tradita familjare e gjer tek ajo Kombetare .....

Si misafire e pare shpresoj te jeme e mirepritur nga ju ne fillim me BUKE ,KRIPE E ZEMER e pastaj me ato qe ja keni ju zakon dhe nga ato qe ju preferoni me shume ,pse mos ti mesojme dhe ne ....

Une erdha pasiqe kam dhe tradite familjare Pergaditjet ,mirepo une me shume preferoj te pergadise embelsirat ,pas kesaj FLIE shume te shijshme ,do ju preferoja nje Embelsire nga UNE ....!!


__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 12:09   #3
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra
Ne radhe te pare ju pershendes ne pergjithesi...
Ndaj,vendosa per t'hapur kte tem,
kushtuar Sofer Dardanise... duke besuar se jame e mirepritur per kte hap qe mora para gjithe anetarve dhe stafit drejtues gjithashtu....Jufalemnderit ne mirekuptim

Dhe njihere pershendes Stafin drejtues si dhe gjithe anetaret e ketij Forumi dardan...Ngrohtesishte ftoje gjithe kombin shqiptar nga do qe jemi vellezer&motra nga do dhe ku do mik&mikesha&dashamir/e&shoqe/ri miresevini ne sofer e dardanise...Aktivizohuni mblidhuni qe te gjithe,behuni optimiste t'jeni pran njeri tjetrit,ne ditet e mira dhe ato te veshtira,shtrini doren e pajtimit,ngreni dodhin,ne sofer dardane....buke e krype e zemer te bardhe si tradite qe na lane te paret tan gjysher&stergjysher..!!

************MIRESEVINI NE SOFER DARDANIA***********
*********MERRNI MOS KURSENI JU BAFSHIN MIRE*******
*******NGA NATYRA ME JU DHE PER JU PER TE GJITH******
http://www.ceeol.com/aspx/getbinary....8-765ba5e9755e

Erdha edhe une ketu te shikoj bukurite e natyres tone shqiptare.
Te flm. shume natyra qe e keni punu kete dreke keshtu. Me deshire dhe rrespekt erdha te vizitoj edhe nderkohe naj ren fli e marr. Nuk dua te ngihem me fli, por me fjale se po ju le rend edhe tjereve.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 12:28   #4
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Ooo mire se ke ardhur bukuroshe nga vendi Historik, e para gjithnje...krenohemi me ty dhe aqe me shum me Prizerenin i larte historik... e kure bije dhe bijt e tij,din te ngrisin ate me vlerat e tyre, aqe dhe ma mire...te falemnderit per embelsiren e nderuara Linka_pz qenka shum e shijshme..mmmm,it's(delicios) madje si dizert shkon pas yndyre,te luamshin duart...(that's) dhe mos hezito per t'na sjellur akoma gjera ushqimore po tradicionale dhe te preferuara,ndaj ftoje dhe te tjeret anetar/e qe te jen sa ma aktiva per t'na sjellur cdo lloje ushqimore sipas traditave,se kushe nga vendet e tyre...!!!

Jufalemnderit dhe mire se vini ne kte sofer te madhe dardane....jeni te mire se ardhur/a qe te gjithe...ashtu si ju ka hije,preferoj se secili ka per t'then,dhe sjelluar nga diqka te mire,sepse per keto kemi me se nevoje...keshtuqe qe kisha dashur dhe ftoje,qe te organizohen disa vasha te zgjedhura sipas deshires se tyre, per t'sherbyer ne kte sofer shum te madhe sovrane mbi Dardanin e lashte...Jufalemnderit dhe qofshi faqe bardhe qe te gjithe,fati dhe miresia qofshin me ne ku do...e luas Zotin per gjithe shqipetarin qe te ruaj keto fise,dhe troje te larta Ilire dardane...qe kurre mos u shuajshin u befte nje bote e madhe prej tyre te falem o Zot...!!!

gjithnje me respekt
Natyra
Ushqehuni sipas shijes tuaj,ju befshin mire....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 24-04-08 nė 12:30
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 12:54   #5
Dardan Kastrati
vizionar
 
Avatari i Dardan Kastrati
 
Anėtarėsuar: 18-08-05
Vendndodhja: Pranė Erės...
Postime: 10,770
Dardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėmDardan Kastrati i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dardan Kastrati
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra
Ooo mire se ke ardhur bukuroshe nga vendi Historik, e para gjithnje...krenohemi me ty dhe aqe me shum me Prizerenin i larte historik... e kure bije dhe bijt e tij,din te ngrisin ate me vlerat e tyre, aqe dhe ma mire...te falemnderit per embelsiren e nderuara Linka_pz qenka shum e shijshme..mmmm,it's(delicios) madje si dizert shkon pas yndyre,te luamshin duart...(that's) dhe mos hezito per t'na sjellur akoma gjera ushqimore po tradicionale dhe te preferuara,ndaj ftoje dhe te tjeret anetar/e qe te jen sa ma aktiva per t'na sjellur cdo lloje ushqimore sipas traditave,se kushe nga vendet e tyre...!!!

Jufalemnderit dhe mire se vini ne kte sofer te madhe dardane....jeni te mire se ardhur/a qe te gjithe...ashtu si ju ka hije,preferoj se secili ka per t'then,dhe sjelluar nga diqka te mire,sepse per keto kemi me se nevoje...keshtuqe qe kisha dashur dhe ftoje,qe te organizohen disa vasha te zgjedhura sipas deshires se tyre, per t'sherbyer ne kte sofer shum te madhe sovrane mbi Dardanin e lashte...Jufalemnderit dhe qofshi faqe bardhe qe te gjithe,fati dhe miresia qofshin me ne ku do...e luas Zotin per gjithe shqipetarin qe te ruaj keto fise,dhe troje te larta Ilire dardane...qe kurre mos u shuajshin u befte nje bote e madhe prej tyre te falem o Zot...!!!

gjithnje me respekt
Natyra
Ushqehuni sipas shijes tuaj,ju befshin mire....
Natyra tė faleminderit pėr bujarin tėnde me ketė sofer dardane , tu shtoft bereqeti edhe me shumė .. Unė e mora ketė pjatė pėr drekė .....Paqesh e qitesh gjithėmonė me atė zemėr bujare .......
Respekt pėr ju natyra ...
__________________
***Sikur tė gjithė njerzit tė kenė deshirė tė jenė tė ditur , sa kanė deshirė tė jenė tė bukur , nuk do tė ekzistonte injoranca.***
Dardan Kastrati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 13:08   #6
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
Erdha edhe une ketu te shikoj bukurite e natyres tone shqiptare.
Te flm. shume natyra qe e keni punu kete dreke keshtu. Me deshire dhe rrespekt erdha te vizitoj edhe nderkohe naj ren fli e marr. Nuk dua te ngihem me fli, por me fjale se po ju le rend edhe tjereve.
Mire se vjen i nderuar Dreni,te falemnderit per respetkin e dhen,dhe pjesmarrjen gjithashtu mbi kte sofer dardane...eshte per te gjithe...njekohesishte ju falem dhe per fjalet e thena burrerrisht,madje dhe flija te befte mire...
te deshiroj qaste te bukura gjate kesaj dite ne familje dhe ku do...Jufalemnderit

Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 24-04-08 nė 13:08
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 13:24   #7
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Natyre:::::: masi du me t'hollue tash mometalish nje byrek me mish du te sjell ne kete sofer te madhe ..per te gjithe,,,,,
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 13:29   #8
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardan Kastrati
Natyra tė faleminderit pėr bujarin tėnde me ketė sofer dardane , tu shtoft bereqeti edhe me shumė .. Unė e mora ketė pjatė pėr drekė .....Paqesh e qitesh gjithėmonė me atė zemėr bujare .......
Respekt pėr ju natyra ...
Qofshe me nder dhe faqe te bardhe i nderuar Dardan Kastrati..paqit miresi dhe bereqet gjithashtu...bujarin e ndajmi bashke qe te gjithe sepse, si tradite qe na lan te paret tan,ndaj dhe ne duhet qe t'hecim perpara me gjitha dukurit qofshin traditicionale dhe ato kulturore....ndaj,te befte mire ushqimi qe ke preferuar...Jufalemnderit


me respekt
Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 24-04-08 nė 13:30
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 13:53   #9
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Natyre:::::: masi du me t'hollue tash mometalish nje byrek me mish du te sjell ne kete sofer te madhe ..per te gjithe,,,,,
Oooo Mire se vjen bukuroshe,te falemnderit shum per gjitha keto ushqime kaqe te preferuara qe paskeni sjellur,njekohesishte dhe per pjesmarrjen ketu ne sofer te dardanise...per zote mi paske ren pikes me byrekun,lol,menihere po e marre nje cop,dhe si zonje e shtepise per t'filluar e para,p.s.se mos po ju bjen ne kry ju tjerve hahaha,me pak shaka...

E nderuara Selvije te pershendes nga large duke te deshiruar nje dite plote me diell...be

me respekt
Natyra
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 20:48   #10
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!
E nderuara Natyra ju pėrgėzojė pėr temen e hapur,kėtė herė kam ardhur nga bjeshkėt e Moknes jo duar thatė ēė sofra dardane te jetė e bagatshėme dhe bujare.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 23:03   #11
Adina-R.Ks
 
Avatari i Adina-R.Ks
 
Anėtarėsuar: 12-03-08
Postime: 2,670
Adina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Pershendetje natyra, te falm per kete sofer, po ne njeren ane ke hyre ne gjynah se kur e pash ate fli edhe pse ne kete kohe nuk ha, sidomos brumra , po nga kjo fli goja leng po me leshon.
Ksaj flis tende po ja shtoj edhe djathin.......
__________________
Tė falemnderit - ti me tė vėrtetė ke bėrė njė ndryshim.
Adina-R.Ks Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-08, 11:52   #12
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adina-R.Ks
Pershendetje natyra, te falm per kete sofer, po ne njeren ane ke hyre ne gjynah se kur e pash ate fli edhe pse ne kete kohe nuk ha, sidomos brumra , po nga kjo fli goja leng po me leshon.
Ksaj flis tende po ja shtoj edhe djathin.......
Gjithashtu pershendetje e nderuara Adina-R.Ks.dhe te pergezoj shum per pjesmarrjen ne kete sofer dardane....mire se keni ardhur,kaloni qaste te bukura ne mesin e njeri tjetrit,Zoti te shtofte bereqetin ku do jeni...(me erdhi keqe shum qe e paskeni te kufizuar brumin ne ushqim)por nuk je e vetme kemi keso raste te mjaftueshme,(ne kufizimin e disa gjerave ushqimore),gjithsesi te falem per kte cop djathe dhe bujarin tende...sepse tek ne shqiptaret ka qen gjtihmon kjo trashegimi "buk e kryp e zemer te bardhe",ndaj kjo eshte bujaria jon... pa te cilen nuk kemi t'mburremi ne si shqiptar/e...Jufalemnderit

Dhe njihere te pershendes nga zemer e moter shqiptare...duke te uruar shendet dhe miresi ne famijle dhe me gjere...ku do qe jeni

per te gjithe respekt
Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 25-04-08 nė 11:53
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-08, 13:13   #13
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Ja edhe do produkte nga qumeshti si kosi apo ajrani sa per zbukrimin e sofrės

Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-08, 21:58   #14
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga NakiE nderuara Natyra ju pėrgėzojė pėr temen e hapur,kėtė herė kam ardhur nga bjeshkėt e Moknes jo duar thatė ēė sofra dardane te jetė e bagatshėme dhe bujare.
I nderuar Naki,te pershendes sinqerishte,te falemnderit shum per punen dhe nderin qe mke bere,pikerishte per keto dyja foto shum artistike te veshes kombtare...me kenaqesi i pranova...por me se shumti u gezova per gjelin sepse plakat e rrafshit jen zanadli per t'maruar supen prej mishit t'gjelit,por mos harro tjetren here na sjelle dhe sopaten,per t'ja hekur koken gjelit,lol, se plaku po na pret me gjelin der sjetull,hahahaha

dhe njihere te pershendes duke te deshiruar gjithe te mirat ku do jeni, ne familje dhe me gjere...

shume respekt per ju,i nderuar Naki qdo here jeni i mireseardhure po ne sofer dardane...gje qe kjo vlere e saj, te takon ty me se shumti....per kontributin e dhen ndere ato vite shembull,ne shkrime dhe fjale me te miresjellta njerzore...Ps..do me vinte shume mire sikure dhe tjerat forume te ken ni moderatore si ty,Jufalemnderit dhe mirmbeteshit i nderuar Naki

me nderime
Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 25-04-08 nė 22:00
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-08, 14:04   #15
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Ja edhe do produkte nga qumeshti si kosi apo ajrani sa per zbukrimin e sofrės

Ani Zoti te shtofte bereqetin,njekohesishte dhe respektin te falemnderit shum Preshevar...!

respekt per te gjithe
Natyra


natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 27 (0 Anėtarėt dhe 27 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.