Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-04-13, 17:20   #46
Bisha
 
Anėtarėsuar: 07-04-13
Postime: 4
Bisha i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: Rita Ora

Rita Ora nuk ka kualitete te cilat mund te mos i kete shumica e njerezve qe kan nje fillim ne karrieren e tyre. Fakti pse Rita ka fame sot eshte sepse ajo mbart me vete dhe shperndan ne klipet e saj simbole te miqeve te saj 'me nje sy' qe kane pushtetin e muzikes sot ne bote;The Industry. Ato kane te drejte te bejne te fameshem kedo qe atyre iu hyne ne pune me axhenden e tyre. Ka shume kengetare shume me te mire se 'zengjirura' Rita ne kete bote per te merituar famen e saj te mare pa te drejte.
Bisha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-04-13, 18:44   #47
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Londėr, 06.04.2013

Rita Ora fitoi famė ndėrkombėtare me zėrin dhe muzikėn e saj. Megjithatė vajza nga Prishtina ka tėrhequr vėmendjen vazhdimisht edhe me bukurinė e saj.

E shfaqur nė bikini pranė njė pishine Rita Ora ka lėnė gojė hapur tė gjithė ata qė e kanė parė. Kėngėtarja me origjinė kosovare ka shkėlqyer me format e saj, ndersa TMz thekson veqanarisht per te pasmet e saj.
po tibe , t pasmet pi shkulqejkan, po qish s'ja pam t'parmen se, piiiii qish pum jet marak be thit e hongshin ,he
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-13, 21:54   #48
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Shkelqen besa....
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-13, 21:55   #49
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
po tibe , t pasmet pi shkulqejkan, po qish s'ja pam t'parmen se, piiiii qish pum jet marak be thit e hongshin ,he
Hangsh veten dhome...parmet i ka kallxu bleona
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-13, 22:24   #50
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Hangsh veten dhome...parmet i ka kallxu bleona
pu thu qi njoit e kan a?
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-13, 15:39   #51
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita, sėrish kritikohet pėr veshjen


27.05.2013

Veshja e kėngėtares Rita Ora nė Festivalin e Londrės ka bėrė tė flitet shumė.

Rita ėshtė duke u pėrballur sėrish me kritika ndaj shijes sė saj tė veshjes, pasi ėshtė shfaqur me xhinse "qesharake" nė festivalin e Londrės.

Ylli 22-vjeēar, e cila sė fundi ėshtė lidhur me Dj Calvin Harris, ėshtė ngjitur nė skenėn e "As one in the Park Festival" nė Victoria nė Londėr, teksa kishte veshur njė palė xhinse qė kishin njė fytyrė pėrmbi, transmeton ikub.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-13, 14:47   #52
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita ndez skenėn e “Glastonbury 2013”

Londėr, 29.06.2013

Ishte hera e parė qė shfaqte talentin e saj nė skenėn legjendare tė “Glastonbury”-t, kėshtu qė Rita Ora bėri gjithēka tė mundshme pėr t’u siguruar se do tė kujtohet gjatė.

Ishte pikėrisht ky rasti, teksa ajo doli disi “e egėr” nė skenėn “Pyramid”, mbrėmjen e sė premtes. Kėngėtares i shkėlqente sė tepėrmi lėkura, duke qenė se kishte veshur njė fustan tė kuq tė shndritshėm pėr kėtė ngjarje, transmeton TCH.

Sigurisht, ajo nuk u duk aspak e turpshme, kur nxori fundshpinėn para turmės sė madhe, falė tė ēarės qė kishte fustani i saj, kur u kthye me shpinė nga publiku.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-13, 18:19   #53
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora, “provokuese” nė Nju Jork

Nju Jork, 24.08.2013

Rita Ora vendosi tė tėrhiqte vėmendjen nė rrugėt e Nju Jorkut duke dalė shėtitje me njė dekolte shumė tė hapur dhe pa reēipeta.

Kėngėtarja shqiptare me origjinė nga Kosova po ndjek hapat e kolegeve tė saj si Rihanna apo Lady Gaga, tė cilat muzikėn e tyre e shoqėrojnė edhe me veshje shumė provokuese.

Ndėrsa, nė njė intervistė pėr MTV UK, 22-vjeēarja zbuloi se nė shtėpi i pėlqen tė vėrdalliset krejtėsisht nudo, transmeton TCH.

“Mė pėlqen tė dėgjoj muzikė e zhveshur nė shtėpi. Urrej tė rri e veshur pasi muzikėn e shoqėroj me kėrcim dhe kur kėrcej dua tė jem e lirshme”, tha Rita Ora.


Lidhja e Rita Orės nė krizė25.08.2013

Sipas disa zėrave qė po qarkullojnė sė fundmi, lidhja e Rita Orės dhe Dj. Calvin Harris nuk po funksionon edhe aq mirė.

Ēifti i cili lidhjen e bėri publike vetėm pak muaj mė parė, pėr shkak tėangazhimeve tė shumta tė cilat nė tė shumtėn e rasteve nuk janė tėpėrbashkėta, po e kanė tė vėshtirė tė gjejnė kohė pėr njėri tjetrin.

"Ata tė dy kanė agjenda shumė tė ngjeshura kėshtu qė lidhja e tyre nuk ėshtė edhe aq e pėrshtatshme sa ata do tė dėshironin.

Calvin ka njė rezidencė nė Las Vegas dhe punon shumė nė Ibiza, teksaRita banon nė Londėr por gjatė tėrė kohės udhėton pėr nė Los Angelos”,ka bėrė tė ditur njė burim.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-09-13, 09:45   #54
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita shkėlqen nė “GQ Awards”

Mbrėmjen e sė martės, Rita Ora kaloi nė tapetin e kuq pėr tė marrė pjesė nė dhėnien e ēmimit “Mashkulli i Vitit” nga ana e revistės “GQ”.


Kėngėtarja 22-vjeēare pėr t’u vendosur nė qendėr tė vėmendjes kishte zgjedhur njė fustan stil “zebra” me vija tė verdha e tė zeza, me shpinė tė zbuluar, ndėrsa grimi ishte menduar disi mė i vecantė.

Pak para nisjes sė ceremonisė, Rita postoi njė status nė profilin e saj nė Twitter, ku falenderonte Ema Ousborne pėr veshjen dhe grimin qė kishte pėrzgjedhur.

Megjithatė, shumė vazhduan tė kritikojnė Ritėn pėr veshjen e saj. Sipas tyre, 22-vjeēares i mungon origjinaliteti dhe mundohet tė kopjojė Rihanna-n dhe Beyonce-n.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-09-13, 15:46   #55
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora nudo, tregon tatton e re


Kėngėtarja me origjinė nga Kosova Rita Ora, sot nė orėt e vona ka publikuar njė foto nė rrjetet sociale qė mbi trupin e saj ka bė njė tatto te re.

Pėr ta treguar tatton ajo ėshtė fotografuar thujase nudo nė foto e saja tė publikuara orė mė parė

Vizatimi ka zgjatė pėrafėrsisht 5 orė. Tatto-ja ėshtė njė imitim i pikturės realistike tė Vargasit New York, e cila pėr subjket ka njė bukuroshe mė tė veqantė.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-13, 20:01   #56
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-13, 20:02   #57
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-13, 14:54   #58
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora me fotot tė nxehta pėr KrishtlindjeLondėr, 25.12.2013

Rita Ora e kaloi mes miqsh mbrėmjen e 24 dhjetorit dhe ashtu siē ėshtė bėrė e zakonshme nuk harroi fotot e nxehta pėr t’i uruar festat e fundvitit tė gjithė fansave tė saj qė e ndjekin nė rrjetet sociale.

Nė foton e parė, kėngėtarja shqiptare me origjinė nga Kosova pozon me njė bluzė qė i tregon shpinėn dhe me njė kapuē tė kuq nė kokė.

Mė e bukura vjen tek fotoja e dytė: 23-vjeēarja pozon me njė kėmishė tė bardhė tė zbėrthyer qė tregon gjoksin, ndėrsa kokėn e mbulon me njė maskė tė madhe.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-14, 14:14   #59
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Kim e mllefosur nė Rita OrėnKim Kardashian duket tė jetė mjaft e mllefosur dhe e zhgėnjyer me Rita Orėn. Ylli i televizionit e fajėson kėngėtaren kosovare, pas ndarjes me vėllanė e saj, Rob, i cili po kalon momente tė vėshtira.


Kim Kardashian ėshtė mjaft e mllefosur nė Rita Orėn. Qė kur kėngėtarja e ‘R.I.P.’ e Rob Kardashian janė ndarė, vėllai i yllit tė televizionit ėshtė shumė mė tepėr nė terezi dhe i ka shtuar disa kilogramė.

Menjėherė pas ndarjes, qė kishte ndodhur dhjetorin e vitit 2012, i riu amerikan e kishte pėrdorur profilin e tij nė rrjetin social Twitter, duke iu treguar tė gjithėve se Rita e kishte tradhtuar me 20 meshkuj.“Kim ėshtė e mllefosur dhe e zhgėnjyer me mėnyrėn se si Rita e ka trajtuar Robin. Ėshtė njė situatė paksa delikate, sepse ishte Jay Z qė e kishte zbuluar Ritėn dhe ajo ėshtė e pėrfshirė nė rrafshin muzikor edhe me Kanye West. Mirėpo, Kim e urren momentin kur e sheh vėllanė e saj duke vuajtur. Ajo e ka kuptuar se ai nuk ėshtė mė i njėjti, qė kur ėshtė ndarė dhe fajin ia len Ritės”, ka zbuluar njė mikeshė e Kardashian pėr magazinėn angleze ‘Now’.

“Ajo e di se Rob ėshtė mjaft i trishtuar dhe ėshtė e bindur se ėshtė ajo arsyeja se pėrse ai ėshtė trashur”, ka vazhduar burimi.Kėngėtarja shqiptare, nga ana e saj, ka thėnė se e ka ndėrgjegjen e pastėr dhe se nuk ishte ajo arsyeja e jo-lumturisė sė ish tė dashurit.

“Ta them tė drejtėn, nuk e kam menduar kurrė se do tė ishte njė lidhje serioze”, kishte thėnė 23 vjeēarja pėr ‘Sunday Telegraph Style’ australian.

“Nuk e kam konsideruar kurrė si njė tė dashur. Ai ka menduar tė hakmerret, duke krijuar mite false”, kishte thėnė kėngėtarja me famė botėrore, e cila aktualisht ėshtė nė lidhje me DJ skocez Calvin Harris.__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-14, 16:29   #60
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Rita Ora vishet kuqezi

Publikuar: 15:24 / 12.11.2014


Rita Ora vazhdon tė joshė vėmendjen e mediave dhe fansave me ēdo veshje tė saj.

Nė njė paraqitje tė fundit nė publik kėngėtarja britanike me origjinė shqiptare ka vendosur tė kombinojė ngjyrat e flamurit shqiptar.

Dhe, si nė ēdo paraqitje tė saj, ajo shkėlqeu edhe kėsaj here.

Rita nė kėtė paraqitje ishte e shoqėruar nga i dashuri i saj Ricky Hilfiger.

Kujtojmė se e kuqja ėshtė njė prej tė preferuarave tė Ritės, e cila vazhdimisht sjell kombinime tė kėsaj ngjyre. /Telegrafi/

__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 18 (0 Anėtarėt dhe 18 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.