Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-05-06, 00:17   #1
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 07-01-04
Vendndodhja: Nė qytetin me te bukur nė Kosovė, GJILANI qyteti i ėndrrave tė mia......... Milan is the best
Postime: 229
HoteL-MadriD i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek HoteL-MadriD
Arrow Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

1- Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:

Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do t ju jape nje pergjigje .

2- Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:

Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania


__________________
Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga HoteL-MadriD : 06-05-06 nė 00:19
HoteL-MadriD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-05-09, 01:29   #2
Medaljoni-CH
Pčrshčndetje
 
Avatari i Medaljoni-CH
 
Anėtarėsuar: 27-05-09
Vendndodhja: Zürich
Postime: 5
Medaljoni-CH i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HoteL-MadriD
Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

1- Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:

Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do t ju jape nje pergjigje .

2- Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:

Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania
Pershendetje ju Staf i nderuar.

Unč rastesishte duke ēortuar nje te krisur! ēč me te vertetč terbonte harmonin ton ne chat. jam prejashtuar (Simpatik-CH) ju lutem me tregoni si mundem te rikyēem sčrish me nofken time tč meparshme pra (Simpatik-CH). per ndihmen e juaj ju Pčrshendes Pčrzemersisht.
Medaljoni-CH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-14, 23:11   #3
VIVA
100%Mitrovicali
 
Anėtarėsuar: 28-08-09
Vendndodhja: Mitrovic
Postime: 19
VIVA i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi
__________________
Jeto si do te vdesesh neser,dhe meso si do jetosh gjithmonė

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 08-08-14 nė 16:03
VIVA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-08-14, 16:08   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga VIVA Shiko postimin
Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi

VIVA, fatkeqesisht operatoret e chatit ka kohe qe nuk frekuentojne ksajde, keshtuqe nuk pres te marresh pergjegjen e duhur (ishalla jam gabim).

Te kisha propozu te futesh me ndonjerin nga proxyt ne chat dhe te pyesesh operatoret e dhomes, nese je i prejashtuar nga serveri atehere drejtoju ndonjerit nga IRCOP.


Sukses.

PS: Ti si frekuentues 10 vjeqar i chatit duhet te kesh mesu tanime qe IP adresen tende nuk duhet te shfaqesh askund shkaku i keqperdorimeve te ndryshe si dhe bot-syn sulmeve, per kete edhe e bera te padukshme.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 6 (0 Anėtarėt dhe 6 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.