Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Hapėsirė filozofike-psikologjike
Emri
Fjalėkalimi
Hapėsirė filozofike-psikologjike Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-11-11, 23:02   #31
Gega 1
 
Anėtarėsuar: 02-12-09
Postime: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jam unė egoist, apo pa ndjenja?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore Shiko postimin
ku ike ti ..!!
vertet e mendon qe po u bere egoizte zhurma e kohes ndalon..?
Qe une prape...sa me t`nervozu de !

Jadore,sinqerisht ta them,s`ka njeri qe nuk eshte egoist!Kuptohet,disa jane me shume,disa me pake.
Kush eshte i bindur per vete,qe s`eshte fare egoist,e rren vetveten!
Tash pasi me kuptove,po e le me kaq.
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-11, 23:08   #32
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jam unė egoist, apo pa ndjenja?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gega 1 Shiko postimin
Qe une prape...sa me t`nervozu de !

Jadore,sinqerisht ta them,s`ka njeri qe nuk eshte egoist!Kuptohet,disa jane me shume,disa me pake.
Kush eshte i bindur per vete,qe s`eshte fare egoist,e rren vetveten!
Tash pasi me kuptove,po e le me kaq.
e gjete kujt te ja thuash !..mua qe forumi me njeh per nene te egoizmit , bile bile nga une ka lindur si egoizmi ashtu dhe jo ndjesia , e eshte shperndare neper bote .. hahahha,
p.s.
pyeti mos besofsh ..hahaha

...cdo gje eshte e tejkaluar , aftesi e te menqurit eshte qe, egoizmin ta fshef e ndjenjen ta qet ne pah.. jo te gjithe kete e arrine ..


__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 20-11-11 nė 23:10
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.