Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-07-04, 10:33   #1
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Gentiana e kish humb rrugen per ne dardani!!!

kush po vjen me lyp Genten se ish hup?


__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-07-04, 14:10   #2
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-04, 15:40   #3
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oj Vera o ti me kto syt e hapt me knaqe hahhahhah...

kish hup de genta a po e she se nuk asht ketu qe disa ditč?athu mos e ka grabit Rrushi? :roll:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-04, 15:51   #4
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Oj Vera o ti me kto syt e hapt me knaqe hahhahhah...

kish hup de genta a po e she se nuk asht ketu qe disa ditč?athu mos e ka grabit Rrushi? :roll:
mori edh eti valla po me habit e ku mos me i hap syt qy.

pse a nuk e ke dit qe genta eshte bashk me RRUSHIN ne Malorka a :?:
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-04, 16:19   #5
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahh a po a?jo be se unč rrushin e takova sod dhe aj isht tu e lyp?tash mos ma pshtjell
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-04, 22:18   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
hahahh a po a?jo be se unč rrushin e takova sod dhe aj isht tu e lyp?tash mos ma pshtjell
Jo mickoja tu paska shpif najkush ne surrat te Rrushit se Genta me Rrushin u kenaqen ne Malorka.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-04, 06:14   #7
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Po Mbretresh ishim ca dit ne Havai , pastaj ne Malorka dhe sa do qe kalonin shum bukur per qudin tuaj e timen sa qel e mbyll syt u zhduk --- andaj jam ne kerkim te saj por nuk e gjej dot , kam informuar te gjitha stacjonet e policis , interpolin besa eshe sherbimin e msheft te dardanis por me kot ----- andaj ju lus edhe nje her te dashur forumista ne rast se dini gje apo vereni diq qe mund te na drejtoj deri te kontakti me te me lajmroni ne tel 1646 623 0386 ---- 24-7---- I BRENGOSURI RRUSHI :( :( :( :( :( :( :(
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-07-04, 20:15   #8
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RRUSHI
Po Mbretresh ishim ca dit ne Havai , pastaj ne Malorka dhe sa do qe kalonin shum bukur per qudin tuaj e timen sa qel e mbyll syt u zhduk --- andaj jam ne kerkim te saj por nuk e gjej dot , kam informuar te gjitha stacjonet e policis , interpolin besa eshe sherbimin e msheft te dardanis por me kot ----- andaj ju lus edhe nje her te dashur forumista ne rast se dini gje apo vereni diq qe mund te na drejtoj deri te kontakti me te me lajmroni ne tel 1646 623 0386 ---- 24-7---- I BRENGOSURI RRUSHI :( :( :( :( :( :( :(
Rrushi kerkojme pergjegjesi prej teje qe na e ke humb qiken. Ti e ke dit se ajo kurre ska dal me udhetu kaq shume. Tybe besoj se ajo e ngrata me kule ka ardhe ne pushime.
Hej mos me qellim e ke mshef dikund, kuku cka na paska gjet na e paska shite Rrushi Genten, o burra e gra hajde more ta gjejme Genten, cka na paska ba ky Rrush nafakpremi. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 01:17   #9
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shife shife ani edhe fajtor po me ben --- mua te ngratin as gjumi nuk po me merr e kjo thot se e kam shitur , po ku ka shum te hollash qe mund ta blesh Genten , me diamant ndoshta por edhe ket dyshoj andaj vetem dashuria ngelet si arma e vetme ta pushtosh Genten --- athua vall eshte dashuruar ne dike tjeter dhe me ka braktisur mua te gjorin ... :( :( :?:
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 11:19   #10
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mos ka ik te Armani
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 13:14   #11
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga yllka
Mos ka ik te Armani

cfare nuk ndodh sot yllka :roll: :roll:
ne kohe te sotshme e con nusen te shpia
dhe ne mengjes e gjen te kojshi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 14:13   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Asnjeri sja keni qelluar. Mos u merzitni me se Genta eshte shendosh e mire si molla. Ajo me dergoi mbreme nje sms ku me njoftoi se e mllefosur ka ike nga Rrushi, per ty kthyer ne vetmine e vet. Une e di shkakun se pse por po e pres Rrushin te na tregoj.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 15:57   #13
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Asnjeri sja keni qelluar. Mos u merzitni me se Genta eshte shendosh e mire si molla. Ajo me dergoi mbreme nje sms ku me njoftoi se e mllefosur ka ike nga Rrushi, per ty kthyer ne vetmine e vet. Une e di shkakun se pse por po e pres Rrushin te na tregoj.

Po de ajo kishte ikur biles shume e merzitur, sepse ky RRUSHI jone
nuk i kishte pas bere sherbim qikes, as puthje, shume i turpshem, ai flej ne nje dhome qika ne nje tjeter,tamam si ne kohen e HUTIT ishte sjellur me bukuroshen tone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-04, 01:51   #14
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:roll: Vollahi pėr lakmi koki e hajt qa po ju shkojkan punėt e huja pėr dore mos vet, lumėt ju............. :lol:

_______________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-07-04, 11:11   #15
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
:roll: Vollahi pėr lakmi koki e hajt qa po ju shkojkan punėt e huja pėr dore mos vet, lumėt ju............. :lol:

_______________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

:P


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.