Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-11-04, 13:46   #1
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Letėrkėmbim!

Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!


__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-11-04, 14:24   #2
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Loloku shoki i nderuar, te pershendes per temen e hapur .

Me respekt,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-04, 14:33   #3
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Respekt te fort nga ana ime Loloku


Te pershendes 8)
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-04, 23:45   #4
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Re: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!


:cry: :cry: :cry: :cry:
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-04, 00:16   #5
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Idashur Turist shoki,

Se mos je vetem per mua i dashur? Te flm per respektin e kesaj pusulle pershendetese dhe ta kam lakmine per disponimin. do ta nderoje edhe temen po t'i pergjigjeshe plotesisht porosise se saj, por ani se si turist qe je te pranohet edhe keshtu ne kalim edhe pse nukjam fort i prirur vetem nga pershendetjet formale.
Si turist qe e ke shpall veten dhe shume i parahatshem desha vetem te uroj rrugetim te deshirave tua ngado qe te shkosh dhe kur te bie rruga kendejpari edhe nje kafe ke ber vend sa per ta pire bashke.

Edhe Mafoozin po e pershendes forte se nuk me mjafton koha t'i shkruaj vecante, por kur ta lexoje turisti edhe mund te ta sjell edhe ty per lexim, sepse si shetites qe eshte edhe kjo pune mund t'i shkoje per dore pa u bere postjere. Pastaj mafiozet keshtu e kane lene porosite ne vende te caktuara dhe te frikshme paksa per mua dhe jo ne kontakt te drejteperdrejte...

Edhe MemphiSx m'i beje te fala< Turist shoki, se nuk jam kah e kuptoj perpelitjen e syve te tij...

Perzemersisht,
Loloku
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-04, 01:51   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

--------------------------------------------------------------------------------
LOLOKU SHKRUAJTI:
__________________________________________________ _________
Idashur Turist shoki,

Se mos je vetem per mua i dashur? Te flm per respektin e kesaj pusulle pershendetese dhe ta kam lakmine per disponimin. do ta nderoje edhe temen po t'i pergjigjeshe plotesisht porosise se saj, por ani se si turist qe je te pranohet edhe keshtu ne kalim edhe pse nukjam fort i prirur vetem nga pershendetjet formale.
Si turist qe e ke shpall veten dhe shume i parahatshem desha vetem te uroj rrugetim te deshirave tua ngado qe te shkosh dhe kur te bie rruga kendejpari edhe nje kafe ke ber vend sa per ta pire bashke.
__________________________________________________ ___________

Loloku shoku i sinqert,

Plotesisht ke drejta,por,siq the edhe vet,nese mirret parasysh nevoja dhe kerkesa e TURISTIT per vendet tjera,ateherit eshte e arsyeshme pershendetja ime " ne kalim ". Mirepo,e verteta nuk ben te anashkalohet,dhe duke u nisur nga ajo,gjithmone i permbahem rregulles qe : PĖR SHOK,NJERIU DUHET GJITHMONĖ ME GJEJT PAK KOHĖ. Ja ku jam. Mendoj se forumit i eshte nevoitur nje teme te ketij lloji. Ja pse: Sa e teprojme dikun me replika dhe ashtu dalim nga kuptimi i temes ose e shtremojme qe eshte e pa shmangshme,me mire eshte ketu te ballafaqohemi me komunikim. Tash,pyetja eshte sa personat deshirojne nje komunikim te ketij lloji? Une nuk besoj se jane shume,sepse m/p eshte i fshehur ( si dashuria e ndaluar),large tjerve,large syve,qe sadopak po naj jep naj far lloji sigurie.Ketu hasim dhe ne pyetje : sa njerzit deshirojne te shkruajne gjate? Ke, qysh ke, tema ekziston, na jet ta perdoremi kur kemi nevoje ose kur nav kujtohet ( varet nga personi ).

Me lejo qe te faleminderona per munin qe e bere duke menduar per te miren tone, dhe qe te pershendes ashtu siq e meritojne njerzish te kalibrit tende - SINQERISHT.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-04, 02:55   #7
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

LOLOKU Shkruajti :


Edhe Mafoozin po e pershendes forte se nuk me mjafton koha t'i shkruaj vecante, por kur ta lexoje turisti edhe mund te ta sjell edhe ty per lexim, sepse si shetites qe eshte edhe kjo pune mund t'i shkoje per dore pa u bere postjere. Pastaj mafiozet keshtu e kane lene porosite ne vende te caktuara dhe te frikshme paksa per mua dhe jo ne kontakt te drejteperdrejte...


Mė vjen aq mir pėrshėndetja jote si mi pas shkru dhjet faqe,
e di qė pėr pak kohėn qe njohėm, pėr ty nuk ėsht me rėndesi
shumica por kualiteti. Nuk ke nevoj tė shkruash mė shum,
vetėm njė mendim qė e ke pas pėr mua, ka mė shum vler se
shkrime tė gjata. Mendoj se pėr tė krijuar kėt tem duhėt me
qen njeri me shum respekt ndaj vetvetės dhe ndaj tjerėve,
siq je i respektuar nga un, dhe nga ana e shum antarėve.

Loloku, njeri i qet dhe i sinqert, mendimet e tua bejn lumturin
njerzore, simpatia jote ka vler te fort gjithkund. Nuk kam nevoj
me te than vazhdo kėshtu, besoj qė ashtu esht natyra jote.

Jam i bindur qe do tė kem tjer raste tė till pėr tė shprehur
mendime tė thella interesante me sinqeritet dhe respekt.Pershendetje te perzemerta Loloku

Mafiozi
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-04, 11:13   #8
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Nuk do te doja qe kjo teme te merr kuptim kaq te ngusht te leterkembimit per dy-tre vete. Ndoshta eshte i drejte vleresimi im i paragjykuar qe ne fillim, qe nuk me pelqen...


Ok, por nuk eshte edhe korrekte te mos falenderoj Turisti dhe Mafiozi per letrat tuaja te cmueshme dhe kuptimin qe i jepni kesaj teme, je qe me lavderoni se edhe nuk bahet me tepri te lavderohet njeriu, por per interpretimin e drejt qe i jepni. Jeni nje tandem i kendshem edhe ne forum dhe ju uroj avanbturat me te bukura te mundshme si perjetim...

Me respekt, Loloku
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-04, 11:30   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Faleminderit Loloku. Gjithashtu te deshiroj sukses ne ēdo drejtim te jetes.

Deri ne shkrime te ardhshme,te pershendes,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-04, 14:24   #10
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te falenderoj per drejtesin tende Loloku.
Fjalet e mia mos i merr si lavderim, te lutem.
Vetem shkruaj qka mendoj per ty me drejtesin qe e meriton.
Besoj qe me kupton.

Te pershendes me respekt.

Mafiozi
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-01-05, 13:03   #11
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!

Aferdita mos te ka ikur pa e pah kete teme :?: Me kurreshtje do te prese pergjigjjen tuaj süsse :P
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-05, 15:07   #12
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O sa Surprize e kendshme fjalet e tuaja e dashur ne mesazhin e fundit! Ne te njejten kohe vdjeva keqardhje ...

Me deshiren thellesore qe ti dhe me te dashurit tuaj, te jeni shendosh e mire!

Deri heren tjeter, e ytja URATA!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-09-07, 18:10   #13
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-09-07, 18:16   #14
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!
Padyshim qe ky shkrim i eshte dedikuar Shejtonkes...................................nese e lexon pra kthehuuuuuuuuuuu
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-08, 10:55   #15
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!
Mikeshės Shejtonkes ,ku humbe mė ka marrė malli tė rri me ty ,e qysh nuk po tė vjenė gjynah mos mu lajmėru. jam qėrru dy sytė menxi kėto shkronja po i radhiti
Ke pas thėnė ēė nuk do tė ndahesh pėr se gjalli nga ne !
Qyre ti Shejtonk na kanė ardhė dy ortake tua e krejtė jemi ba marak mos e ki ndrru emrin e qiknis haaaaaaa!
Nėse tė vjenė marre e kuqesh prej miletit mė shkruaj nė MP

xhaxhi i shkruan totes!


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.