Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-07-11, 08:42   #31
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Smile Titulli: Nje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
nje dite te bukur gjitheve
dhe nje buzeqeshje per miken time Alisia


Nje falenderim per tyy Minushe dhe nje kenge per tyyyyyyyyyyyyy


AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-07-11, 11:50   #32
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Nje!

......zemer e thyer,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 15:22   #33
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Nje dite me shi dhe ftoft..!!!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 16:29   #34
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

dite budallice
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 17:52   #35
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

Mbremje te mrrekuellshme ju deshiroj,ta keni, miqt e mi.....
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 18:29   #36
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,416
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

Nje zgjim i furishem here here, te ben me mire se nje gjume i qete!!
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 18:45   #37
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Nje dite me shiiii,

Nje mbremje me shiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ..:(
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 22:26   #38
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Nje nate te mire per juve!
Nje gjume te mire per Eminen dhe endrra te bukura:) klm mire (Minushe)
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-11, 22:28   #39
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AliSia Shiko postimin
Nje nate te mire per juve!
Nje gjume te mire per Eminen dhe endrra te bukura:) klm mire (Minushe)
Faleminderit e dashur mike,edhe ty gjume te embel :)
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 09:09   #40
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Nje dite e ftoft nje dite me shiiiiiii !!!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 09:19   #41
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AliSia Shiko postimin
Nje dite e ftoft nje dite me shiiiiiii !!!
per disponimin tuaj


Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 10:48   #42
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

Nje dite te bukur per Alisien !dhe pushime te kendshme nese ik dhe nuk takohemi kto dit ne forum
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 10:50   #43
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Nje dite te bukur per Alisien !dhe pushime te kendshme nese ik dhe nuk takohemi kto dit ne forum

Nje Flm per tyyy Minushe se edhe une veq po pergatitem dhe dal,

Nje dite per ty Emine me disponim,ashtu siq ta don Zemra...
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 16:15   #44
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nje!

........... njeri i ēiltėr dhe i ndershėm kurrė nuk vepron fshehurazi dhe kurrė nuk turpėrohet nga veprat e veta ... :)
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-11, 16:24   #45
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nje!

Nje prsh per juve se jeno ON.!


AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.