Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm

Linka_pz Linka_pz nuk ėshtė nė linjė

E pandryshueshme

About Me

 • About Linka_pz
  Vendndodhja
  Ne Qytetin Historik
 • Firma
  Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
  .....................................
  “Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
  ...................................
  Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-04-12 19:37
 • Anėtarėsuar: 08-03-07
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 2 of 2

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.