Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-11-03, 14:11   #1
florim maxhera
 
Anėtarėsuar: 04-10-03
Vendndodhja: vushtrri kosova
Postime: 2
florim maxhera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florim maxhera
Gabim A besoni qe edhe njeriu i martuar, mund te dashurohet ne dike tjeter?

ndoshta duket diqka e pa zakonte,por mendoj se eshte diqka qe mund te ndodhe ne raste te veqanta,shpresoj ne ndihmen e juaj per kete teme.tung te gjitheve.


__________________
kontaktoni me mua,do te bindeni se ia vlen.
florim maxhera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-11-03, 16:07   #2
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

thojn: DASHURIA E VERTET NDODH NJE HER POR ESHTE VESHTIR TA DISH KUR ESHTE E VERTET" ather shumica e peronav martohen edhe ne shpejtesi duke menduar se me at person do ta kalonin tere jeten por ndodh qe me von te ftofet edhe mos me ndi asjge per te shkaku i ndonje personi tjeter,,,,keto raste jane te shumta por pamareparasysh askush nuk ka te drejt me nderhy mes dikujna te martuar se martea eshte LIGJ!!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 04:24   #3
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Pershendetje

Tung mija erdha me te pa se ēka je tu ban ketu edhe me kon je ktu mrena edhe me t'i msha peqat (vule) fjales tane se pasha neren as topi i Alamanit ( Germanit ) s'ta lun , jo per shkathtesi po ta zgati doren veq per Bukuri mos te vjen keq zgatma dorren a :?:

florim ka more edhe burra te martum qe dahurohen, do e kalojn mire do per faqe te zez e do kthehen n'furrig (fole) apet te meparsheme ti nese ke nej tem qe don me Egzekutue oops me diskutue qite ketu ne forum se une e mija jena specjalista per ket pune mos te vjen marre

se nime na u ka ba Forumi si spital, sa njeri vjen ketu qe s'po i gjinet ilaq kerkun, vine ketu prej krejt Botes

sevap ishalla na shkruhet sa njerin e kena shenosh prej Zemre ketu flok ne krye s'kena

tunghave fun Online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 14:27   #4
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

khaaaaaaaaaa em falni njerzi por nime ky online gjithka gjindet..

allahile e kom nje pytje per ty online:?

ku po furnizohesh me qito fore parahistorike allahile mos ta ka jep profesoresha naj lektyr te klases se pare me lexu "gugu-pici-gu" hahahha spo di valla ja je far komiqari.

nese ta mer mendja qe po din diqka qe po ti uli shpresat e po te thom "LARG REALITET JE" ....e besoj qe mjafton a

hajt met mira rruju rrugve po sharon naj ka se qishtu kanalet i kena te qelta rrugve hahaha.

Mija
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 17:36   #5
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

PershendetjeMija a e dini ju pse s'po keni rrym a se dini joooooo qe po te tregoj

se une krejt ate energji qe e shprazi ketu jam i furnizuar nga Gjeneral sponzor KEK-u ose KAK-i e per ata

Mija sa i perket shpresave qe je ka mi hup,jo bre qike se s'kena me rrnue gjithe Enjoy Yourself

Sot moj mija s'ka realitet kerkun veq kush kujt n'mujt me ja ngul edhe ti ku je ka rrnon moj. Sot veq rrena e dallavere ani qka rrrejn Gazetaret veq me 50€ ja then qafen ndoshta po don me dite te tregoj une Pse

kusherini per me i marr letrat ketu ku jam une UK e ka bague £250 per me qite ne gazet edhe ata ne faqe te pare Head line edhe ma se mrami s'ka letra e kan qite ne bishte te ballames hahah

Mija me dite ti qka jam me Profesion s'ja nis hiq nejse

tung e mirembeteshhave fun Online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-03, 22:05   #6
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

hahaa allahile e pse mu ke tek more mu qa mu ke lepit si super lepak more...qy...edhe kush mroe e permendi profesinon tem ty mos te intereson

hajt met mira e ruju mafi
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-03, 00:33   #7
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Tung,

Florim po don me thane qe a mund te dashurohet burri ,se kur themi burre mendojme ne mashkull te martuar.Mund te ndodh se kam punu shume si kamarier e kam pa mushteri te mij qe kane vuajtur edhe per gra apo vajza tjera ...po sa me perket mua e di se per mua ka vujt nje grua e martuar...Gjithcka ndodhe ne kete bote.

Edhe a e ke ni kangen e Sabriut "Ishte vone te bija ne dashuri"

Pershendetje
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-03, 17:56   #8
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po more edhe te martuarit jane njerez. Mund te bijne ne dashuri tjeter edhe meshkujt edhe femrat e martuara. Mos mendoni ju meshkujt se jeni te priveligjuar ne kete aspekt dhe jeni te vetmit qe mund te bini ne dashuri kur te keni rastin.

Po ju tregoj nje rast qe ka kohe qe ka ndodhur.

Nje vajze intelektuale dhe me perspektive i ve rasti dhe dashurohet ne nje profesor te artit. Pas pak kohesh u martuan dhe bene dy djem si dy drita. Mirepo profesori ishte i dhene aq shume pas artit sa la pasdore gruan aq shume. E po edhe femrat kane nevoje pak per perkujdesje nga ana e burrit. Ndodhi qe u dashurua me nje tjeter dhe iku e la femijet dhe burrin. Kjo ka njezet vite qe ka ndodhe. Ne ate kohe normal qe i tere faji u hudh mbi femren. Sa mendoni ju te nderuar se ka qene faji i saj?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-03, 02:34   #9
loti
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Vendndodhja: Gjithkund
Postime: 59
loti e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek loti Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek loti
Gabim

Tung,

Murgeshe ,normalisht se faji nuk mund te jete i saj referuar rastit te paraqitur prej Teje ,por nuk me pelqen se ka ikur dhe i ka lene femijet .Pra dua ta them se femra kur dashuron dashuron me ndjenja e jo me arsye ,eshte ne gjendje te beje c'mos bile edhe te coje dore ne vetvete,e kjo nuk eshte e mire....Dola pak prej temes por me qe ra fjala dhash mendimin tim.

Pershendetje

Loti
__________________
I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !
loti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-03, 13:35   #10
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

PershendetjeMurgesha mire se na erdhe e nderuar pata me pershendet edhe nje tjeter ne mnyr te veqant por ma ka ba me tybe mos me ja permen emrin

e ajo eshte :?: Dreq e ka fal Zoti ata edin ajo mire

si shkurt e shqip ma burra s'ka veq mashkuj, mos i ngatrroni keto 2 gjera

burra ka pasur tyneher e mashkull mundet me qen gjithkush qe ika ato halete (Bolet) bile bile disa prej tyre po i bajn per se rani a " murgesha a op thue koka pis prej goje ky online"

Murgesha kuuu po ajo kaka kan ne shekullin e kalum !

shiqo (lexo)

s me te vrtet femren duhet me afrue mirpo edhe ai a qaq hiq s'ja ka vrejt me ate Zonjushen a po d.m.th. qe s'ka pas me te sex apo pse ajo me que bishte qyre gruaj i rrin nje burrit sa burri t'ja mushet b!!!t me K... R e ate dite qe te leshon takati burrin s'kie me grue iku shkoj per vitra hahah se badihava Plakat s'thojshin vakt i lig eshte ardhe moj ingje

veq edhe ajo pe sa po shof une e paska nxan si shkass apo jo nese nese duhen si 2 qifta ateher une mendoj se ai ka vepruar per te miren e asaj Familje apo jo

nejse jam shpreh nime si Katunar veq qe se lypin disa poooooo edhe mire a?have fun online

have sex offline
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-03, 14:11   #11
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Online ku :oops:

A ben bre djal ti te ulesh ndonjeher e te bisedojsh pa i permend fjalet qe me duket se i ke ne goje gjithhere.

Te falenderoj per pershendetje shume dhe mire se ju gjeta.

Une nuk te hidherohem dhe nuk me vjen keq te lexoj ato qe shkruan ti por qdo gje duhet te kete nje kufi apo jo?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-03, 15:08   #12
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

Tung

murgesha1- po te them qe ulun jam e

2- s'po e die se per cilat fjal e kie fjalen

3- atyre fjaleve te mija s'ju vjen era e keqe qe po te duket po i maj ne goj

4- kufijt po kqyrin me i hjek krejt neper evrop e ti po don me qit kufij ne Forum

5- hajgarjet pa ofendime jan te mire se ardhura

6- mire e keq me fol keq po i doket mos vet per neve

7- mos i merr te gjitha penime se s'kie me jetue gjithe

8- jeta eshte monoton pa hajgare

9- te pershendeti shume ty e krejt ata qe e lexojnhave fun online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 00:48   #13
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

pershendetje

murgesh vetem deshta te shtoj se "kot e ki te bisedosh me kafsh te eger" hahaha....met mira
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 01:50   #14
Online
 
Anėtarėsuar: 18-10-03
Vendndodhja: UK ( Lo)
Postime: 103
Online e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Online
Gabim

mija pse qka po te duket vetja ty aaaaaaa hej oj qike kqyre rahatove dikun e le ti mos u merr me mua se hale huna tamel te qet ty une i kam qite krejt ne DYZEN a s'me shef se vetem hajgare edhe keshi e ti merresh me hajgaret e mija hahhahah

une e qes nje fjal gjithe diten kjo Zonjusha merret me ato fjal hahhaha s'kie qare pa keshmija enjoyLaugh-online
Online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-03, 13:24   #15
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

uf uf qa the...po a edin pse keshi..se ma qet mallin e palaqos :D


__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.