Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Enigmatika
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-12-07, 20:25   #1
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Vėrtet enigmatike!

Ja ky lajm i KosovaLive:
"Drejtuesit e dy partive mė tė mėdha parlamentare nė vend, Partisė Demokratike tė Kosovės (PDK) dhe Lidhjes Demokratike tė Kosovės (LDK), Hashim Thaēi dhe Fatmir Sejdiu, vazhduan raundin e dytė tė bisedimeve pėr formimin e qeverisė sė re, pas tė cilit nuk u prezantuan rezultate, por u duk njė afri mes dy liderėve politikė".

M'intrigoi rreshti i fundit :"...por u duk njė afri mes dy liderėve politikė".

Mos qenkanė kėta dy tė asaj kategorisė ... pėr shkak tė "afrisė", kuptohet!
Ēfarė nuk lexojmė nė mediat tona tė mjera!


Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.