Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-11-11, 20:04   #1
Grant
 
Avatari i Grant
 
Anėtarėsuar: 30-10-11
Postime: 500
Grant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėmGrant i pazėvėndėsueshėm
Gabim Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Sot nė mesditė ėshtė goditur pėr vdekje nga njė veturė njė grua 40 vjeēe nė St. Gallen tė Zvicrės. Sipas indikacioneve qė ka policia, ngasėsi i veturės ėshtė ish bashkėshorti, njė kosovar i moshės 44 vjeēare njofton zėdhėnėsi i policisė Hans Peter Eugste.Tė dy po jetonin tė ndarė, ndėrsa nuk pėrmendet pėrkatėsia etnike ose shtetėrore e gruas sė vdekur.
Policia sipas dėshmitarėve, rreth orės 12.30 ėshtė parė se si deri sa po ecte nė rrugėn Sittertalerstrasse, gruaja ėshtė shkelur qėllimisht nga vetura e ish bashkėshortit. Ky i fundit ėshtė ndalur shkurt pranė viktimės dhe pastaj ka vazhduar mė tutje me makinė.
Nė orėn 15,46 policia e ka arrestua kosovarin nė perėndim tė qytetit.


Bota Sot

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Grant : 08-11-11 nė 20:04
Grant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-11-11, 17:59   #2
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Asgjė interesante !!;)


Sikur tė dilte ndonjė Kosovarė qė ta shpetonte ish gruajen ndoshta do te bente lajmė (bujė).Gjėrat e tilla si nė kėtė teme nuk po bėjnė mė bujė .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 18:50   #3
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Asgjė interesante !!;)


Sikur tė dilte ndonjė Kosovarė qė ta shpetonte ish gruajen ndoshta do te bente lajmė (bujė).Gjėrat e tilla si nė kėtė teme nuk po bėjnė mė bujė .
Jo efektin e kan gjithsesi..., edhe pse ka ane negative efektin e kan... e sheh qe ky problem u shpeshtue ne shoqrin shqiptare... ne ch, demek shnollat me mledh mend se nuk muj i run shteti gjithe me drejta e me konventa..., te mendojn jo me i perdore thmin per interesa te veta..... se e pret plumbi apo diqka e till....... kjo duhet me u praktikueee deri sa te mledhin men shnollat.
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 19:01   #4
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
Jo efektin e kan gjithsesi..., edhe pse ka ane negative efektin e kan... e sheh qe ky problem u shpeshtue ne shoqrin shqiptare... ne ch, demek shnollat me mledh mend se nuk muj i run shteti gjithe me drejta e me konventa..., te mendojn jo me i perdore thmin per interesa te veta..... se e pret plumbi apo diqka e till....... kjo duhet me u praktikueee deri sa te mledhin men shnollat.

Gabim je ,Efekt bėri shkrimi im !Se sa i perket lajmit(temes) qe ishte qe dy dite i hapur ,aspak .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 19:04   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Kollaj a me myte dikonde qe e ke pa dhimbte:(

kam njofte nje njeri qe ka pas vrare gruan e tije,ka kry denimin ka fillu jeten prap te re,sote ka nje grua teper te shmetune,katil ne shpirte edhe po i duhet em duru,e dikure ka vra nje femer vetem pse ajo nuk ja ka deshte familjen( edhe ka pas arsye qe se ka deshte ate familje) ,mos qofsha ne lekure te njerzve mizore,sado i madhe te jete zhgenjimi gjithmone ka rruge tjeter per ti anashkalu krimit:(

sa dhimbje per keto dy familje:(
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:20   #6
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Perveq flokve qe ju bijn edhe plakni para kohe Divorci po kushton edhe me jete. kam fjalen Divorci veq mu ka tek me i grah ne te zezen edhe nu dafsha thmin i marr se kam drejt edhe me mbron shteti....,edhe mundem me lujt si te dua.

Une them se duhet vazhduar keshtu disa qe ju ka ardhe laku ne fyt nga shnollat... edhe me i denue keshtu dikush me kerr e dikush TT revole e dikush thike... disa raste keshtu edhe vetdijsohen shnollat se vertet nuk paska gje qe te mbron ne raste se don me u hakmerr partneri ne rast padrejtsie...
Nuk o ne pytje seksi me kon e bon apo del avantura me bo .. por thmijaaa jo me u keqperdore edhe me ju ndalue prindit babes ne kete rast me i pa apo edhe me fitue drejten e mbikqyrjes..., divorcohu edhe thuj jam tip qe due me dal me bo avanturaaa me tulifar zezaku e nacionaliteti sem intereson per thmi e burre e familje ma konkret... edhe hiq dore edhe para organeve te shtetit edhe deklarohu qe sje ne gjendje me i kqyr thmin... ( edhe fakt se nuk je deri sa met i ki te ......... seksi me tipa te ndryshem )
Jo pe du.. zezakun po i du paret shteti me majt edhe thmin edhe paret e thmis... e burri kurgjo hiq veq ne te pagun si magar edhe ne te punon nje her ne muaj apo ku e di saaa kohe mos mi pa thmin....
Se kuj spo i han ma ..a po don me jetue bashk a jo por veq problemi i thmive... ku me kan po jesin... gjithmon e han i drejti... po dikur i vjen laku ne fyt edhe si ky... e shkel edhe del prej kerri me kqyr a ka dek..

heren tjeter ta fshij postimin nese ka sharje!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 10-11-11 nė 20:33
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:29   #7
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

edhe un pajtohem tarzan me ty se disa gra shqiptare ketu ne zvicerr po e teprojn shum, edhe pse bashkshorti pajtohet per kerkesen e saj per divorc por durimi ka humb kur femijet mbyllen ne banes e ajo shetitet me burra te ndryshem dhe duke e provokuar ish bashkshortin me pythje me nje afrikan
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:30   #8
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tarzani Shiko postimin
Perveq flokve qe ju bijn edhe plakni para kohe Divorci po kushton edhe me jete. kam fjalen Divorci veq mu ka tek me i grah ne te zezen edhe nu dafsha thmin i marr se kam drejt edhe me mbron shteti....,edhe mundem me lujt si te dua.

Une them se duhet vazhduar keshtu disa qe ju ka ardhe laku ne fyt nga shnollat... edhe me i denue keshtu dikush me kerr e dikush TT revole e dikush thike... disa raste keshtu edhe vetdijsohen shnollat se vertet nuk paska gje qe te mbron ne raste se don me u hakmerr partneri ne rast padrejtsie...
Nuk o ne pytje seksi me kon e bon apo del avantura me bo .. por thmijaaa jo me u keqperdore edhe me ju ndalue prindit babes ne kete rast me i pa apo edhe me fitue drejten e mbikqyrjes..., divorcohu edhe thuj jam tip qe due me dal me bo avanturaaa me tulifar zezaku e nacionaliteti sem intereson per thmi e burre e familje ma konkret... edhe hiq dore edhe para organeve te shtetit edhe deklarohu qe sje ne gjendje me i kqyr thmin... ( edhe fakt se nuk je deri sa met i ki te ......... seksi me tipa te ndryshem )
Jo pe du.. zezakun po i du paret shteti me majt edhe thmin edhe paret e thmis... e burri kurgjo hiq veq ne te pagun si magar edhe ne te punon nje her ne muaj apo ku e di saaa kohe mos mi pa thmin....
Se kuj spo i han ma ..a po don me jetue bashk a jo por veq problemi i thmive... ku me kan po jesin... gjithmon e han i drejti... po dikur i vjen laku ne fyt edhe si ky... e shkel edhe del prej kerri me kqyr a ka dek..
Tarak se di a ke fmije,veq kure te behesh najher prind e te rritet qika ateher fole qeshtu se tash je noshta ne maje bregut,ku rafsha mos u vrafsha,e kadal me goje se u myte ka len gjinen me bark,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 10-11-11 nė 20:33
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:39   #9
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

prit se harrova me ju than diqka,a keni dite se 70% perqind e shqiptareve nuk pagujne per femijte e tyre,a keni dite se kjo perqindje so kan e afte me kriju familje,edhe a dini se aj qe o burre si ike gruja,po shuni mos rrehni gjyks se jeni shkokerdhu ka kapni pela gjermane e berdhog e tash na folni per moral e ftyre,,,,,po edhe diqka meshkujte shqiptare tradhtojne gjer sa jane te martune,perkundrazi femrat po shkojshin em tjer derisa jan nda,,,qysh e kan lype edhe e kan gjet te servune jeten e tyre;) ju paste ba mire per sherr te ktyne qe vrajne shumica duhet me shti bishtin ner kam edhe mos me u ni se jan gjall hiq,,welcom tu the albanien world
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:40   #10
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh Shiko postimin
edhe un pajtohem tarzan me ty se disa gra shqiptare ketu ne zvicerr po e teprojn shum, edhe pse bashkshorti pajtohet per kerkesen e saj per divorc por durimi ka humb kur femijet mbyllen ne banes e ajo shetitet me burra te ndryshem dhe duke e provokuar ish bashkshortin me pythje me nje afrikan
Ne momentin kur ndahesh nga abshkeshortja, nuk duhet te ndihesh i provokuar nese ajo puthet me dikend, ajo nuk eshte me pjese e jetes sate, eshte nje e huaj me te cilen rastesisht ke femijet. E gjitha cfare duhet te te interesoj eshte: fimja !
Ne shtetet e moderuara dhe demokratike te lejohet nje kohe e caktuar te kalosh me femijet e tu. Shfrytezo pra ate kohe dhe knaqu me pasardhesit e tu pasi qe me heret nuk ia dite vleften gruas (apo nuk ta diti ajo ty).
Mu per kete e perseris: familja eshte e shejte dhe nuk jepet per asgje!
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 20:44   #11
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

.....rastet e tilla i konsideroi shume te ulta, gati me ata qe dhunoin dhe vrasin femije, eshte fundi i botes te vrasesh dikend sepse nuk ka deshire te jetoi me ty.

Kete e bejne vetem njerezit e semur psiqik.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-11, 21:05   #12
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

.....Tarzan per ata duhet me i hap syt fort me kend po martohesh e sidomos me kend po ban femije. Nuk mirret secila ose secili qe gjindet rruges ose per interes, duhet me zgjedh pak e jo me tuf ku te mundesh e mandej ou, s ka ou tani e bajsh me shnet.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 10-11-11 nė 21:14
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 09:50   #13
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

IV-Rentner Rrahman H. rastet am Dienstag aus. Er lauert seiner Frau Behare in St. Gallen auf. Um 12.40 Uhr überfährt der Mann seine Ex mit seinem blauen Audi A4 (BLICK berichtete).

Er flüchtet, kann aber kurze Zeit später von der Polizei gefasst werden. Jetzt teilt die Kantonspolizei mit: «In einer ersten Befragung hat er zugegeben, seine Frau angefahren zu haben.» Weitergehende Aussagen habe er verweigert.

Behare H. hatte sich im Sommer nach 15 Jahren Ehe von ihm getrennt, hatte eine neue Liebe gefunden. «Wir waren seit zwei Jahren ein Paar. Sie sagte mir, sie sei zum ersten Mal in ihrem Leben verliebt», sagt der Türke Mehmet D. zu BLICK.

War Eifersucht das Motiv von Rrahman H.? Die St. Galler Staatsanwaltschaft hat Untersuchungshaft für den Kosovaren beantragt. (num)

Arsyet e sakta nuk i dina. E tash mundemi ditė e natė me diskutu, se a ishte veprimi i Rrahmanit i drejtė apo jo. Unė mendoj qė ka gabuar edhepse e ka lypė siq po duket Beharja! Nuk ka pasė tė drejtė me ia marrė jetėn Behares. Kto gjana ndodhin edhe tek zvicrranėt, por kur jan shqipet tė pėrfshirė, atėher zmadhohet ngjarja edhe mė shumė.
Unė lexova nė Blick, qė "qifti" ka dy fėmi, njė vajzė (16) dhe njė djalė (15). Qė nga vera e kaluar kanė jetuar tė ndarė (pa divorcė). Djali ish kthy pas dy javėsh tek babaj Rrahmani (44) kurse vajza ka mbetė tek nėna Behare (40). Pse u kthy djali tek babaj? Nejse....nuk jam i sigurtė, por ndoshta edhe unė kisha reagu njėsoj si Rrahmani me mi largu gruja fėmitė. Gruja po mi merr fėmitė dhe po ikė te turqelija 54 vjeē, tė cilin e njeh (me servis tė plotė) qe dy vite, pra qė nga viti 2009......tybe shansė nuk ka.....tek unė gruja i ka dyert e hapura, nė ēoft se dashurohet nė dikon tjetėr....hasta la vista, por fėmija rrinė te unė. Ani ēka ka gjetė....ni turqeli.....po turqit jan sa i pėrket mentalitetit, tolerances dhe kulturės shumė ma tė kqi se ne.....po prej qatyne i kena shumė tė mbetna negative.
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 11:30   #14
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
prit se harrova me ju than diqka,a keni dite se 70% perqind e shqiptareve nuk pagujne per femijte e tyre,a keni dite se kjo perqindje so kan e afte me kriju familje,edhe a dini se aj qe o burre si ike gruja,po shuni mos rrehni gjyks se jeni shkokerdhu ka kapni pela gjermane e berdhog e tash na folni per moral e ftyre,,,,,po edhe diqka meshkujte shqiptare tradhtojne gjer sa jane te martune,perkundrazi femrat po shkojshin em tjer derisa jan nda,,,qysh e kan lype edhe e kan gjet te servune jeten e tyre;) ju paste ba mire per sherr te ktyne qe vrajne shumica duhet me shti bishtin ner kam edhe mos me u ni se jan gjall hiq,,welcom tu the albanien world
O havera moderator, mos u boni per dikon non e per dikon njerk..., mos i mbyllni syt per dikon e per dikon strikt.... se qartna....!

Selam Zeroooos.
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 11:32   #15
Tarzani
Banned
 
Anėtarėsuar: 31-08-09
Postime: 270
Tarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIPTarzani VIP
Gabim Titulli: Arrestohet kosovari, mbyt ish bashkėshorten

Aksioni kunder shnollave rrospijaaa qe e dojn edhe zezakun edhe thmin edhe ja mohon drejten babes se thmive ne kete rast... duhet me vazhdue ne forma te ndryshme me i ekzekutue ... deri sa te vetdijsohen qe edhe pse ja kana avanturat me zezak... e me tulifare thmin duhet me i lan anash mos me i perdore per interes te vetin...

Nese don me jetu si prostitut jeto edhe mos i merr thmin ne qaf... hiq dore nga thmija se nese ti mendon se ja ndal thmin babes thmive ti e ke privue veten nga jeta normale...sepse rreziku ka me ekzistue gjithmon i ke shpall lufte burrit babes thmive...ai ka me insistue me i marr thmin ne qfrdo forme qe ti sillesh me te....

Ku o shteti per Beharen tash...a po e mbron... le te shkon te vorri tja gjun 200.000 fr sen si bojn pune ku eshte Rrahmani ne burg... ku po mbesin thmijaaa ???????????Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Tarzani : 11-11-11 nė 11:36
Tarzani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.