Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.deKontakt Info
Dardania.de
email: Pėrdor Formular Kontakti
Chat
email: Pėrdor Formular Kontakti
Webmaster
email: Pėrdor Formular Kontakti
Marketing
email: Pėrdor Formular Kontakti

Impressum
Musa/Ilir
London/München

Email: ****

Disclaimer

Tė drejtat tona janė, pėrveē nėse ato nuk janė paralajmėruar ndryshe apo ndryshuar me emėr, vetėm pėr komunikatė shtypi tė organizatave dhe institucioneve tė ndryshme. Gjithashtu i mbajmė tė drejtat, pa paralajmėrime, informatat e dhėna ti aktualizojmė apo ti largojmė ato. Nuk mbajmė asnjė pėrgjegjėsi apo garanti pėr dorėshkrime tė dėrguara ilegale, foto apo ilustrime tė pa lejuara. Redaksia nuk ka pėrgjegjėsi as pėr aktualitetet si dhe tė dhėnat e sakta nga faqet tjera tė internetit (“Lidhje”) tė cilat nė mėnyrė tė drejtė apo tėrthortė arrijnė nė lidhjen digjitale.

Copyright dardania.de
Login Dardania Chat
Shkruaj Nickname (Emri)
» Diskutime
» Muzik Shqip
» Poezi
» Lojra